Marketplace motoryzacyjny dla firm

Dla prężnie działającego warsztatu samochodowego wręcz priorytetem jest pozyskanie solidnego partnera, który na czas i w dobrej cenie dostarczy pożądane części i akcesoria samochodowe. Takich partnerów firmy motoryzacyjne coraz częściej szukają w internecie, gdzie w komfortowych warunkach mogą szybko i bezpiecznie zrealizować mniejsze i większe zamówienia. Na takiej zasadzie działa marketplace WOOPAUTO – unikatowa i przyjazna platforma sprzedażowa.

Marketplace motoryzacyjny dla firm 1

Akcesoria samochodowe – bezpośrednio od producentów i dystrybutorów

Marketplace WOOPAUTO to innowacyjna platforma sprzedażowa, na której firmy z branży motoryzacyjnej (ale i nie tylko) mogą znaleźć atrakcyjne oferty od wielu dystrybutorów i producentów akcesoriów i części samochodowych.

Wystarczy założyć bezpłatne konto i zalogować się na platformie, by w prosty sposób korzystać z funkcjonalności serwisu. To kapitalne rozwiązanie dla dwóch stron transakcji. Dystrybutorzy mogą w prosty sposób wyprzedawać produkty z własnych magazynów, a warsztaty czy serwisy samochodowe mogą w jednym miejscu znaleźć produkty wielu renomowanych marek.

Marketplace motoryzacyjny dla firm WOOPAUTO zajmuje bardzo wysoką pozycję w wyszukiwarkach internetowych i przez to jest często odwiedzaną platformą przez wielu klientów. To również napędza dynamikę serwisu i przyciąga nowych sprzedawców, którzy chętnie w korzystnych cenach prezentują wszystko, czego potrzebuje każdy warsztat motoryzacyjny.

Co można kupić na marketplace motoryzacyjnym WOOPAUTO?

Serwisy internetowe, które zrzeszają w jednym miejscu wielu sprzedawców, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów również dlatego, że zakres oferowanych produktów jest znacznie szerszy niż w niejednym, nawet większym sklepie motoryzacyjnym. Na takim marketplace motoryzacyjnym można więc znaleźć bardzo szeroką gamę części do samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Mechanik może więc zajrzeć na platformę zarówno kiedy szuka zamiennych części do samochodu osobowego, smarów, olejów, jak i opon również do pojazdów ciężarowych. Ponadto na niniejszym marketplace można fachowo i kompleksowo wyposażyć swój warsztat także w elektronarzędzia, meble do warsztatu, a nawet bardzo specjalistyczne podzespoły. Kto raz znajdzie coś dla siebie na marketplace, to z pewnością będzie tam zaglądać częściej, ponieważ za każdym razem znajdzie, to czego szukał.

Marketplace – niższe koszty sprzedaży online

Dla wielu mniejszych dystrybutorów czy hurtowników, którzy oferują swoje produkty jedynie w punktach stacjonarnych, marketplace jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. Nie trzeba bowiem posiadać własnej platformy internetowej i inwestować w jej utrzymanie i zarządzanie, by docierać do tysięcy klientów, realizujących swoje potrzeby w sieci. Wystarczy założyć konto na marketplace i poczekać na weryfikację, by w łatwy sposób wystawiać swoje produkty online.

Marketplace motoryzacyjny WOOPAUTO nie narzuca pod tym względem żadnych wymogów. Sprzedawca może więc sam zdecydować, czy chce zaprezentować 10 czy 100 produktów. Takie rozwiązanie pozwala też w dużej mierze zaoszczędzić na kosztach związanych z promocją w sieci, a to również przekłada się na możliwość oferowania produktów w zdecydowanie niższych, korzystniejszych cenach.

Marketplace WOOPAUTO – platforma o zasięgu ogólnopolskim

Marketplace motoryzacyjny dla firm nie jest właściwie niczym nowym na rynku. Jednakże amerykańskie, czy chińskie platformy nie wzbudzają takiego zaufania, jak rodzime serwisy typu WOOPAUTO. Przejrzyste warunki, jasny regulamin i dobry kontakt z infolinią przekonuje, że w takim miejscu można w pewny i bezpieczny sposób realizować swoje interesy. Internet nie jest także ograniczony terytorialnie, a więc dystrybutor z województwa śląskiego może z powodzeniem wysyłać swoje produkty do Zakopanego, Gdańska czy Warszawy, a tym samym rozszerzyć swoją sprzedaż na teren całej Polski. Dzięki temu kupujący mają więcej okazji do wyszukiwania prawdziwych gratek i dobrych okazji, a marketplace zrzesza je wszystkie na jednej stronie, co pozwala warsztatom szybciej i bardziej komfortowo docierać do produktów w korzystnych cenach.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry