MarryLab: stwórz własną stronę ślubną

Za nieco ponad tydzień wystartuje MarryLab, internetowa strona ślubna mająca być propozycją dla przyszłych Młodych Par, ceniących sobie doskonałą organizację. Pomysł na serwis zrodził się podczas przeglądania w domowym archiwum starych zaproszeń ślubnych, zdradza nam jego twórca Jakub Michalski.

MarryLab umożliwiać będzie stworzenie specjalnej strony internetowej, będącej bazą danych dotyczących planowanego ślubu. Przyszli małżonkowie będą mogli prezentować na niej wybrane przez siebie zdjęcia i filmy, prowadzić bloga, przygotować listę prezentów, księgę gości, poinformować o trasie dojazdu do kościoła lub na przyjęcie weselne, czy wyświetlić zegar, odliczający czas do i po ślubie.

Jak mówi nam Jakub Michalski, właściciel firmy PRENEW, która tworzy serwis, ma on wyróżniać się przejrzystością i oryginalnością.

Główny zamysł to możliwość wklejenia własnych twarzy w ilustrowane tła i postacie. Z czasem ma być ich na prawdę dużo do wyboru, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dodatkowym atutem jest doskonały panel administracyjny, który pozwala na prawie całkowitą edycję własnej strony ślubnej – zachwala.

marrylab

Korzystanie z serwisu nie będzie darmowe. Do końca września będzie można go wypróbować bez kosztów. Od października natomiast niezbędne będzie wykupienie abonamentu. Dostępne będą trzy opcje, różniące się czasem aktywności stworzonej przez użytkowników strony: pakiet Standard z aktywną przez 30 dni stroną (29,99 zł), pakiet Premium na 120 dni (99,99 zł) oraz pakiet Royal na 365 dni (199,99 zł).

Abonament będzie dystrybuowany dwoma kanałami – poprzez stronę www oraz przez partnerów, którzy wezmą udział w programie partnerskim. Mogą nimi być np. fotografowie, konsultanci, właściciele sklepów z artykułami ślubnymi – mówi Michalski.

Serwis oficjalnie wystartuje pierwszego września, już teraz można jednak podejrzeć wersję beta. W najbliższym czasie twórcy MarryLab chcą skupić się na jego promocji. Mają jednak kolejne pomysły na wzbogacenie funkcjonalności swojego dzieła, Jednym z nich mają być ilustrowane zaproszenia spójne ze stroną ślubną.

MarryLab

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry