MeetDomainers – już za miesiąc w Sopocie

Już za niespełna miesiąc odbędzie się trzecie z kolei Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych MeetDomainers. Tym razem Organizatorzy postawili na lokalizację sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów – dlatego wybór padł na Sofitel Grand w Sopocie – na plaży, tuż obok sopockiego molo. Termin został wyznaczony na 19-21 sierpnia.

Spotkanie zacznie się od wieczornego koktajlu, podczas którego Uczestnicy będą mogli się zarejestrować i poznać innych Gości Spotkania. Kolejny dzień pełen będzie prezentacji,  paneli dyskusyjnych, prelekcji i rozmów z Prelegentami zaproszonymi przez Organizatorów MeetDomainers. Swój udział zapowiedzieli przedstawiciele firm związanych z rynkiem domen, takich jak Aftermarket.pl, Sedo, NameDrive, NetArt czy AZ.pl. Będą też przedstawiciele rejestru domen .pl – NASK. Będzie można także posłuchać  doświadczonych inwestorów domenowych: Dietmara Stefitza – Austriaka na stałe mieszkającego w Hiszpanii i Johannesa Erikssona ze Szwecji, współtwórcę DomainInvest.com.

Oprócz tematyki ściśle związanej z domenami, będą również prezentacje i dyskusje poświęcone prowadzeniu biznesu – wśród sesji przewidziana jest między innymi prelekcja dotycząca rajów podatkowych. Oprócz tego posłuchać będzie można przedstawicieli Agory, którzy z perspektywy dużego koncernu mediowego, opowiedzą o wykorzystywaniu domen w biznesie. Swoimi doświadczeniami podzieli się także przedstawiciel funduszu inwestycyjnego z Luksemburga – funduszu, który jako jeden z pierwszych na świecie zaczął inwestować w domeny internetowe.

Już po raz trzeci odbędzie się także jedyna w Polsce aukcja domen na żywo. Wśród wystawionych nazw pojawią się między innymi pr.pl, fitness.pl, biżuteria.pl, haker.pl, broker.pl, księgowość.pl czy hotele.info. W sumie zostanie wystawionych ponad trzydzieści domen. Aukcja odbędzie się 20 sierpnia w Hotelu Sofitel Grand w Sopocie. Licytować będzie też można przez Internet za pośrednictwem platformy Aftermarket.pl.
MeetDomainers – już za miesiąc w Sopocie 1
Po aukcji Uczestników spotkania czeka długi wieczór w sopockich restauracjach i klubach, a następnego dnia zasłużony wypoczynek na plaży.

MeetDomainers.eu

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry