Mewa zaprezentuje na Targach SAWO w Poznaniu (23-25.04.2024) odzież roboczą, ochronną i ostrzegawczą dla przemysłu i rzemiosła oraz ofertę w zakresie artykułów bhp

W dniach od 23-25 kwietnia b.r. firma Mewa obecna będzie na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu na stoisku nr 14 w hali 3A.

Podczas Targów zaprezentowana zostanie kolekcja Mewa Peak wykonana z wysoce funkcjonalnej tkaniny. Spodnie i kurtki tej kolekcji posiadają strefy regulujące temperaturę, dzięki czemu praca w niskich i wysokich temperaturach jest znacznie bardziej komfortowa.

Dostawca usług tekstylnych zaprezentuje na stoisku targowym również odzież chroniącą przed wysokimi temperaturami i płomieniami – Mewa Dynamic Flame, która zapewnia duży komfort podczas noszenia. Nadaje się ona między innymi dla osób wykonujących prace spawalnicze. Odzież robocza Mewa Dynamic Industry może być wykorzystywana w różnych sektorach przemysłu i rzemiosła, a jej krój i skład tkaniny sprawiają, że użytkownik ma dużą swobodę ruchów. Dla osób pracujących na zewnątrz, np. w miejskich służbach sprzątających, na lotniskach lub na drogach publicznych, odpowiednia jest kolekcja Mewa Outdoor-Reflect, zawierajacą odzież zaopatrzoną w kolorowe elementu fluorescencyjne. Zapewnia ona ochronę przed zimnem i wilgocią, a także pełni rolę ostrzegawczą.

Zaprezentowane zostaną również artykuły bhp renomowanych marek, np. nowe rękawice ochronne Kori-Flex Eco, wykonane w 96% z poliestru pochodzącego z recyklingu.

Odwiedzający stoisko będą mogli również dowiedzieć się, dlaczego zrównoważony rozwój jest tak ważny dla firmy Mewa i na czym polega kompleksowa obsługa w zakresie tekstyliów przemysłowych.

Mewa zaprezentuje na Targach SAWO w Poznaniu (23-25.04.2024) odzież roboczą, ochronną i ostrzegawczą dla przemysłu i rzemiosła oraz ofertę w zakresie artykułów bhp 6

Grupa Mewa z siedzibą w Wiesbaden jest jednym z wiodących europejskich dostawców oferujących kompleksowy serwis tekstyliów przemysłowych. Asortyment produktów obejmuje czyściwa wielokrotnego użytku własnej produkcji, a także odzież roboczą i ochronną dla przemysłu, warsztatów i rzemiosła. Usługa B2B obejmuje dostawę, pielęgnację, naprawę, magazynowanie i logistykę zgodnie z certyfikowanymi standardami jakości, higieny i bezpieczeństwa. Rodzinna firma, jaką jest Mewa, posiada 47 lokalizacji i około 5700 pracowników, zaopatruje ponad 200 000 zakładów z różnych branż w całej Europie. Obroty w 2022 roku wyniosły 829 mln euro. Firma Mewa została założona w 1908 roku i jest pionierem w obszarze zrównoważonych usług tekstylnych. Strategia firmy jest konsekwentnie zorientowana na zrównoważony rozwój, co wyraża się poprzez innowacyjne firmowe rozwiązania dotyczące produktów, procesów oraz instalacji i urządzeń technicznych. Firma Mewa została wielokrotnie wyróżniona za zorientowanie na klienta i zarządzanie zasobami.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top