Microsoft Dynamics CRM w Twojej przeglądarce

Wystarczy rejestracja na stronie, aby przez 14 dni korzystać z oprogramowania Microsoft Dynamics CRM 4.0 poprzez przeglądarkę internetową (Internet Explorer).

System CRM 4.0 w wersji hostowanej jest przeznaczony przede wszystkim dla sektora MSP. Firmy mogą bez konieczności zakupu systemu korzystać z niego w formie usługi, minimalizując przy tym środki przeznaczone na inwestycje w infrastrukturę informatyczną, nie rezygnując jednocześnie z jakości rozwiązań CRM.

Dostęp do danych zgromadzonych w systemie CRM realizowany jest przez przeglądarkę internetową. Hostowana wersja aplikacji posiada dokładnie te same możliwości co system instalowany w siedzibie klienta. Dzięki zaawansowanym mechanizmom bezpieczeństwa, informacje są w pełni chronione przed dostępem osób trzecich.

Po zakończeniu bezpłatnego okresu testowania oprogramowania CRM 4.0 istnieje możliwość wykupienia usługi przez firmę testującą. Koszt dzierżawy systemu CRM zaczyna się już od ok. stu złotych za użytkownika w opłacie miesięcznej. Istnieje możliwość dostosowania hostowanej wersji programu do indywidualnych wymagań poszczególnych klientów, tak aby odpowiadały one specyfice działalności danego przedsiębiorstwa.

Aby skorzystać z możliwości bezpłatnego testowania CRM 4.0 poprzez przeglądarkę internetową (Internet Explorer), należy zarejestrować się na stronie www.kazdytozna.pl. W ciągu 24 godzin przesłany zostanie login i hasło, umożliwiający skorzystanie z bezpłatnej usługi próbnej.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry