Międzynarodowa Konferencja „Exchange for Experience”

W dniach 23-27 marca 2009 roku w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się dziesiąta edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Exchange for Experience”. Projekt, organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej, ma na celu dzielenie się wiedzą z zakresu nauk ekonomicznych ze studentami z innych krajów. Temat tegorocznej konferencji to „Creating Excellent Businessman”.

logo-exchange-for-experienceWykłady i warsztaty, prowadzone przez osoby, które odniosły sukces, oraz przez przedstawicieli znanych firm, mają pomóc studentom w stworzeniu własnego wizerunku biznesowego oraz w postawieniu pierwszych kroków na ścieżce kariery. Uczestnicy dowiedzą się, jak właściwie się zaprezentować, porozumiewać się efektywnie oraz odkryją tajniki, związane z pracą w międzynarodowych firmach, a także z rozpoczęciem własnego biznesu.

Konferencja stwarza również okazję do poznania, uczestniczących w wykładach, studentów z całego świata oraz zabawę w międzynarodowym towarzystwie na wieczornych imprezach oraz na wieńczącym konferencję bankiecie.

Wykłady i szkolenia, odbywające się trzy razy dziennie po półtorej godziny w aulach uczelnianych, będą miały charakter otwarty. Natomiast treningi i warsztaty będą przeznaczone dla studentów uczelni ekonomicznych wyłonionych w procesie rekrutacji. Oficjalnym językiem konferencji jest angielski. Szczegóły oraz formularz można znaleźć na stronie www.conference.waw.pl.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry