Międzynarodowa Konferencja „Exchange for Experience”

Opublikowano: 9 marca 2009. Kategoria: Patronaty. Tagi: , ,

W dniach 23-27 marca 2009 roku w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się dziesiąta edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Exchange for Experience”. Projekt, organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej, ma na celu dzielenie się wiedzą z zakresu nauk ekonomicznych ze studentami z innych krajów. Temat tegorocznej konferencji to „Creating Excellent Businessman”.

logo-exchange-for-experienceWykłady i warsztaty, prowadzone przez osoby, które odniosły sukces, oraz przez przedstawicieli znanych firm, mają pomóc studentom w stworzeniu własnego wizerunku biznesowego oraz w postawieniu pierwszych kroków na ścieżce kariery. Uczestnicy dowiedzą się, jak właściwie się zaprezentować, porozumiewać się efektywnie oraz odkryją tajniki, związane z pracą w międzynarodowych firmach, a także z rozpoczęciem własnego biznesu.

Konferencja stwarza również okazję do poznania, uczestniczących w wykładach, studentów z całego świata oraz zabawę w międzynarodowym towarzystwie na wieczornych imprezach oraz na wieńczącym konferencję bankiecie.

Wykłady i szkolenia, odbywające się trzy razy dziennie po półtorej godziny w aulach uczelnianych, będą miały charakter otwarty. Natomiast treningi i warsztaty będą przeznaczone dla studentów uczelni ekonomicznych wyłonionych w procesie rekrutacji. Oficjalnym językiem konferencji jest angielski. Szczegóły oraz formularz można znaleźć na stronie www.conference.waw.pl.

Dawid ZarazińskiMiędzynarodowa Konferencja „Exchange for Experience”

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.