Mikrorata.pl – nowy podmiot na rynku pożyczek online

Na rynku usług finansowych online pojawił się nowy, pochodzący ze Skandynawii podmiot – serwis Mikrorata.pl. Platforma umożliwia uzyskiwanie krótkoterminowych pożyczek online na przejrzystych zasadach.

Serwis posiada ofertę dla klientów indywidualnych zainteresowanych krótkoterminowymi, ratalnymi pożyczkami. Elastyczność oferty umożliwia dostosowanie jej do osobistych potrzeb. Klient może samodzielnie wyliczyć pełną należność za pomocą zamieszczonego na stronie kalkulatora opłat. Znajdzie tam również w sposób przejrzysty przedstawione koszty obciążenia i zasady spłaty. Wszystkie informacje o warunkach, zasadach i kosztach zaciągnięcia pożyczki są czytelne, zrozumiałe i widoczne dla każdego klienta.

Mikrorata.pl – nowy podmiot na rynku pożyczek online 1

Platforma Mikrorata.pl łączy ze sobą korzyści oferty bankowej i dostępnych powszechnie szybkich pożyczek. Formalności ograniczone są do minimum: wystarczy dowód, konto osobiste oraz numer telefonu. Dzięki temu możliwe jest skorzystanie z usługi bez wychodzenia z domu. Koszty uzyskania pożyczki są przejrzyste i od początku znane klientowi.

Ponadto, firma przykłada szczególną wagę do bezpieczeństwa finansowego swoich klientów i dokładnie sprawdza ich zdolność do spłacenia zaciągniętej pożyczki. Klient dzięki przejrzystym warunkom umowy ma możliwość sam zdecydować o wysokości i terminie spłaty.

Sektor pożyczek pozabankowych przeżywa w Polsce w ostatnich latach prawdziwy boom. Wśród firm z tego sektora działających w ramach trzech głównych modeli biznesowych: domowym, oddziałowym i internetowym, to ten ostatni odgrywa coraz istotniejszą rolę na rynku i przyczynia się do jego rozkwitu – mówi dr Łukasz Gębski ze Szkoły Głównej Handlowej.

Pożyczki online stają się coraz popularniejszą formą reperowania domowych budżetów, np. w okresie przedwakacyjnym lub przedświątecznym. Sprawdzają się najlepiej w momentach, kiedy potrzebujemy niewielkiego zastrzyku gotówki na dodatkowe wydatki. Ich główną zaletą jest przede wszystkim możliwość dopełnienia wszelkich formalności przez internet, dzięki czemu pieniądze w szybki sposób trafiają bezpośrednio na konto klienta.

Więcej informacji na temat pożyczek można znaleźć na stronie: www.mikrorata.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top