mKlaster Business Meeting – bo czas to pieniądz

Według prognoz w przyszłym roku 75 proc. Polaków posiadających teraz dostęp do Internetu będzie korzystało ze smartfonów. Rozwiązania mobilne stają się standardem w wielu firmach, pozwalając im wyprzedzić konkurencję i szybciej odpowiadać na potrzeby klientów. Właśnie temu poświęcone będzie pierwsze spotkanie z cyklu mKlaster Business Meeting, organizowane przez klaster zrzeszający 30 wielkopolskich firm specjalizujących się w tworzeniu aplikacji mobilnych.

Spotkanie to wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców na poznanie najnowocześniejszych rozwiązań IT, rozpoznanie rynku lokalnych firm programistycznych, dowiedzenie się, jakie mobilne rozwiązania najlepiej sprawdzają się w konkretnej branży oraz na co warto postawić w danym przedsiębiorstwie. Podczas spotkania organizowanego 25 września w siedzibie mKlastra, zaprezentowana zostanie oferta jego członków oraz to, co we współpracy z nimi najciekawsze – innowacyjność, kreatywne podejście do realizowanych projektów i elastyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. Niezobowiązująca formuła speed networkingu, czyli krótkich, 10 minutowych spotkań programistów z przedsiębiorcami będzie dla firm wyjątkową szansą na poznanie w krótkim czasie i w jednym miejscu czołówki lokalnych dostawców rozwiązań mobilnych oraz narzędzi, jakie z ich pomocą mogą uatrakcyjnić ofertę, zwiększyć sprzedaż albo usprawnić codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

logo ECDF mKlasterPo trzech edycjach NeedAppa – naszego autorskiego wydarzenia łączącego projektowanie usług z ich całodobowym programowaniem, które zorganizowaliśmy dla marki Skoda, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Miasta Poznań, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę kreatywnych rozwiązań dla wielkopolskich przedsiębiorców o spotkania biznesowe prowadzone w formule speed networkingu. Krótkie rozmowy z ekspertami z branży mobile, zebranie najważniejszych informacji i wybór najlepszego rozwiązania, czyli krótko i na temat, bo czas to pieniądzmówi Marcin Paradowski, koordynator mKlastra.

mKlaster Business Meeting

25 września 2015 r., mKlaster, ul. Kobylińska 3 w Poznaniu

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w mKlaster Business Meeting jest zgłoszenie uczestnictwa na adres: m.paradowski@ecdf.pl

Harmonogram:

10:00 Powitanie

10:10 Prezentacja mKlastra

10:25 Speed Networking

11:30 Lunch i networking

12:30 Zakończenie

pasek2-02-01

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top