mLife w Polsce i na Ukrainie

Wraz z powołaniem spółki mLife Ukraine Ltd, firma mLife, agregator oraz dostawca treści multimedialnych na polskim rynku, zapoczątkowała realizację strategii rozwoju na rynkach wschodnich. Nowo powstała spółka z siedzibą we Lwowie rozpoczęła swoją działalność z dniem 12 sierpnia 2008 roku.

mLife Ukraine Ltd powołana została na mocy umowy pomiędzy polską spółką mLife oraz MediaRona Sp. z o.o. Udział obu firm w nowym przedsięwzięciu wynosi 50%. mLife zobowiązała się zapewnić ze swojej strony zarówno rozwiązania technologiczne, infrastrukturę IT, jak i sprawdzone na rynku polskim know-how. Zadaniem firmy MediaRona jest finansowe wsparcie nowego projektu.

mLife Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej NFI Midas i jest agregatorem oraz dostawcą najwyższej jakości treści multumedialnych na rynek B2B i B2C. Firma oferuje wartość dodaną do usług wirtualnej oraz mobilnej rozrywki poprzez kanały WAP, WEB i TV.

mLife jest w posiadaniu multiportalu YaYzzo.pl, którego główny obszar skierowany jest do młodych twórców, chcących zaprezentować swoje treści w internecie, zarabiając przy okazji na tym pieniądze. Projekt platformy YaYzzo.pl znajduje się obecnie w końcowej fazie realizacji, a start portalu planowany jest na październik 2008 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry