Mobile Career Start-Up potrwa dłużej

Termin nadsyłania prac na konkurs Mobile Cereer Start-Up został przedłużony o miesiąc. Zdecydowano się na przyjmowanie zgłoszeń do 15 lutego 2005 ze względu na liczne pytania uczestników programu.

Organizatorzy: agencja marketingu mobilnego MobiJOY! oraz integrator usług mobilnych, firma One-2-One mają nadzieję, że dodatkowy miesiąc przyczyni się do podwyższenia jakości składanych prac, a przez to utrzymany zostanie wysoki poziom samego konkursu.

Nagrodami w konkursie, który rozpoczął się 29 listopada 2004 r., są praktyki i staże w wybranej firmie dla czterech laureatów oraz nagrody specjalne. Dla najlepszego uczestnika przewidziana jest możliwość stałego zatrudnienia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się 31 maja 2005 roku, z udziałem zwycięzców, organizatorów, patronów i zaproszonych gości specjalnych.

Konkurs skierowany jest do studentów 3,4,5 roku studiów oraz tegorocznych absolwentów. Zadaniem uczestników jest przygotowanie, pracy w dowolnej formie (tekst, prezentacja, grafika) oraz rozmowa kwalifikacyjna weryfikująca znajomość języka obcego wybranego przez kandydata, na temat: Komunikacja i marketing przez telefon komórkowy w 2010 r. Termin oddania gotowych prac upłynie 15 lutego 2005.

Do dalszej części przejdą osoby wybrane przez jury konkursowe, na podstawie przygotowanej pracy i odbytej rozmowy. Grupa składać się będzie z 4 osób, które będą miały możliwość odbycia trzymiesięcznych staży w firmach. Dwie osoby, które wykażą się największym zaangażowaniem i pomysłami uzyskają dodatkowo miesięczne płatne praktyki. Od 1 marca laureaci spotykać się będą w siedzibie firm pod okiem opiekuna merytorycznego. Zadaniem stażystów będzie opracowanie i zarządzanie projektem. Do głównych obowiązków studentów należeć będzie m.in.: tworzenie serwisu 'Mobile na świecie' na stronach www oraz monitoring międzynarodowych projektów w sieci. Dla najlepszych dodatkowo przewidziana jest możliwość opublikowania opracowanych materiałów w prasie branżowej.

W tym roku konkurs przeprowadzany jest na uczelniach poznańskich z możliwością rozszerzenia w kolejnych edycjach na uczelnie w całym kraju. Swym zasięgiem obejmuje wybrane szkoły państwowe i niepaństwowe o wszystkich kierunkach z naciskiem na zarządzanie i marketing oraz filologie ( język chiński, fiński i japoński).

http://www.mobijoy.pl/career

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry