Mobile Trends Conference

Czas: piątek, 27 stycznia 2011 r.

Miejsce: Kraków, Hotel Andel’s, ul. Pawia 3

W imieniu organizatorów, zapraszamy na ważne wydarzenie w świecie IT – Mobile Trends Conference. Konferencja ta porusza najbardziej aktualne zagadnienia z branży mobilnego internetu. Skierowana jest głównie do profesjonalistów zajmujących się projektowaniem mobilnych stron i aplikacji, a także dla środowiska biznesowego zainteresowanego szansami, jakie mobilny dostęp do internetu stwarza dla marketingu.

Mobile Trends Conference 1„Przyszłość należy do mobilnego internetu” – takie słowa padły z ust Sergey’a Brina, jednego z założycieli Google. Nie sposób odmówić mu racji. W Polsce już 15 proc. użytkowników internetu korzysta z globalnej sieci za pomocą urządzeń takich jak telefony komórkowe, tablety czy notebooki. Wszystkie statystyki i prognozy ukazują, że liczba ta będzie rosnąć. Dynamiczny rozwój runku tzw. smartfonów dodatkowo sprzyja temu trendowi. Stwarza to zupełnie nowe wyzwania dla programistów, jak i niespotykane dotychczas, sposoby na dotarcie do potencjalnego klienta.

Podczas Mobile Trends Conference zostanie wygłoszonych łącznie 16 prelekcji, po 45 minut każda. Prelekcje podzielono tematycznie w ten sposób, by odbywały się one jednocześnie w dwóch salach.

Biznes Room – zawiera prezentacje dotyczące szeroko pojętych zagadnień mobilnego marketingu, a także m-commerce (sprzedaż), m-learning, płatności mobilne, mobile advertising. Grupa docelowa tej sali to biznes, kadra kierownicza, managerowie, agencje reklamowe i interaktywne, oraz wszelkie osoby zainteresowane najświeższymi rozwiązaniami w mobilnym marketingu.

Development Room – zagadnienia tu poruszane będą dotyczyć przede wszystkim technicznych aspektów tworzenia stron i aplikacji mobilnych. Wystąpienia w Development Room są skierowane głównie do programistów tworzących strony i aplikacje na najpopularniejsze platformy.

Na zakończenie konferencji odbędzie się gala Mobile Trends Awards – rozdanie nagród dla firm wspierających mobilność.

Więcej informacji: www.MobileTrendsConf.pl.

Zapisy: www.MobileTrendsConf.pl/zapisy.php.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry