Mobilne płatności kartą (art. spons.)

Karta kredytowa przez internet

Najnowsze technologie są już obecne we wszystkich dziedzinach naszego życia, dzięki czemu stało się ono prostsze. Jeszcze jakiś czas temu nikt nawet nie pomyślałby o tym, że przez internet będzie można założyć konto w banku lub złożyć wniosek o przyznanie karty kredytowej. W dwudziestym pierwszym wieku takie praktyki są na porządku dziennym, ponieważ wszystkie banki posiadają nowoczesne systemy informatyczne, które umożliwiają bezpieczne i sprawne składanie wszelkich wniosków za pośrednictwem internetu.

Najlepsza karta kredytowa online

Zanim podejmiemy decyzję o złożeniu wniosku o kartę kredytową, warto zapoznać się z jej różnymi wariantami, aby była jak najbardziej dopasowana do naszych potrzeb, oczekiwań, stylu życia oraz naszych aktualnych możliwości. Zdaniem ekspertów do spraw bankowości, najbardziej elastyczne i różnorodne karty kredytowe online posiada Citibank. Aktualnie możemy wybierać spośród dziesięciu różnych typów kart. Najbardziej popularną kartą kredytową online w Citibanku jest karta Silver, która jest najbardziej klasyczna – posiada limit kredytu, który jest zawsze ustalany indywidualnie, jest standardowo ubezpieczona, posiada wszelkie niezbędne zabezpieczenia, które są stosowane w Citibanku, a jej właściciele mogą korzystać z rabatów i przywilejów, jakie otrzymują dzięki Programowi Rabatowemu.

Bardzo dużym powodzeniem cieszy się ostatnio karta kredytowa online Elle, która daje swoim posiadaczom jeszcze więcej przywilejów oraz większe rabaty w programie partnerskim. Citibank posiada też karty kredytowe, które są przeznaczone dla osób, które często podróżują samolotami, dzięki czemu mogą gromadzić punkty, które są potem wymieniane na bilety lotnicze, rabaty, na wynajem samochodów, pobyt w hotelu lub na atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dla najbardziej wymagających klientów Citibank przygotował niezwykle ekskluzywną kartę kredytową – World Elite™ MasterCard® Ultime. Oprócz podstawowych korzyści, jakie niesie za sobą używanie wszystkich kart banku, kredytówka Ultime oferuje także profesjonalną opiekę ubezpieczeniową, usługi assistance, które wiążą się z pomocą w nieoczekiwanych sytuacjach, concierge – usługi organizacyjno – rezerwacyjne, członkostwo w programie lojalnościowym Miles & More. Do każdej karty Ultime dodawana jest karta Priority Pass zapewniająca wstęp do prestiżowych salonów Executive Lounge, które znajdują się na wielu lotniskach na świecie. Całkowitą nowością, jeśli chodzi o karty kredytowe online Citibanku jest to, że można przy ich pomocy opłacać rachunki za gaz, prąd, wodę, ogrzewanie, telefon, internet, wywóz nieczystości, czesne, podatek od nieruchomości czy też mieszkanie. Dzięki takiej usłudze możemy regulować wszystkie rachunki w terminie, nawet jeśli nie dysponujemy akurat gotówką. Na pewno taka różnorodność kart sprawia, że Polacy coraz częściej interesują się ofertą Citibanku, która na pewno wyróżnia się na tle konkurencji. Ta bowiem nie podchodzi tak elastycznie oraz indywidualnie do każdego klienta.

Minimum formalności

Aby otrzymać wybraną kartę kredytową należy wypełnić specjalny wniosek, który znajdziemy na stronie internetowej banku. Będziemy musieli podać nasze dane osobowe, wysokość miesięcznych zarobków brutto oraz podać całkowity staż pracy. Dzięki tym informacjom pracownicy banku będą mogli szybko przeanalizowć wniosek i skontaktować się z nami w jak najkrótszym czasie, aby przedstawić nam ofertę, która będzie dopasowana do naszych aktualnych możliwości. Takie składanie wniosków o karty kredytowe jest bardzo łatwe i szybkie. Nie musimy także osobiście udawać się do banku w celu załatwienia tej sprawy. Karta kredytowa online zostanie nam także przysłana pocztą do domu.

Karty kredytowe online są obecnie produktami bankowymi na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Możemy je idealnie dopasować do naszych potrzeb, mamy stały dostęp do najważniejszych danych z karty i dodatkowo możemy korzystać z dodatkowych bonusów, dzięki którym możemy kupować tańsze bilety samolotowe, korzystać z rabatów na produkty i usługi u 5000 partnerów lub otrzymywać atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry