Monit24.pl dołącza do IAB Polska

Opublikowano: 13 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Do grona Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska dołączyła firma Monit24.pl zajmująca się monitorowaniem serwisów internetowych.

logo_newPrzystąpienie Monit24.pl do IAB to dla naszej firmy bardzo duże wydarzenie, do którego przygotowywaliśmy się już od kilku miesięcy. Ponieważ jednym z ważniejszych zadań IAB jest szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie metod wykorzystania internetu, chcemy dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem z innymi podmiotami gospodarczymi oraz użytkownikami internetu na szerszą niż dotąd skalę w zakresie optymalizacji działania i dostępności serwisów internetowych.

Chcemy również tworzyć rynek marketingu interaktywnego i mieć faktyczny wpływ na jego zmiany oraz poprawę bezpieczeństwa w sieci. Wierzymy, że współpraca z IAB i współtworzenie standardów oraz dobrych praktyk w zakresie poprawy bezpieczeństwa rynku internetowego przyniesie wymierne korzyści dla całej społeczności internetowej – powiedział Tomasz Kuźniar, prezes zarządu Monit24.pl.

Sylwester KozakMonit24.pl dołącza do IAB Polska

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.