MSZ blipuje – pierwsze ministerstwo na Blipie

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych dołączyło do rosnącej społeczności internetowej Blip.pl. Wpisy ministerstwa można obserwować na http://msvgovpl.blip.pl.

Urzędnicy ministerstwa rozpoczęli popularne „blipowanie” informując codziennie o wydarzeniach na arenie międzynarodowej z udziałem Polski oraz pracach ministerstwa. Przykładowy wpis z wczoraj: „Radosław Sikorski wręczył Dyplomy Ministra Spraw Zagranicznych za wybitne zasługi dla promocji Polski w świecie.”

Poza krótkimi wpisami charakterystycznymi dla mikrobloga Blip.pl (max 160 znaków) na profilu MSZ można znaleźć zdjęcia, relacje ze spotkań. Jest to pierwsze ministerstwo, które postanowiło używać Blipa, jako jedno z oficjalnych narzędzi komunikacji z użytkownikami.

MSZ dołączyło tym samym do rosnącej grupy instytucji, które dzięki Blipowi postawiły na otwartość i bezpośrednią komunikację z internautami. Profile na Blipie ma już ZUS (zus.blip.pl), Poczta Polska (pocztapolska.blip.pl), wiele urzędów miast (np. krakow.blip.pl, radom.blip.pl).

http://mszgovpl.blip.pl/

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry