MTV wybrało „Twitter Jockey’a”

Stacja telewizyjna MTV wybrała swojego pierwszego Twitter Jockey’a. W finale programu „Follow Me: The search for the First MTV TJ” najlepsza okazała się 23-letnia Gabi Gregg.

Poszukiwania TJ’a prowadzone były przez kilka miesięcy. Wybrana osoba miała zyskać dobrze płatną pracę (kontakt o wartości 100 tys. dolarów) i stać się głosem firmy w mediach społecznych.

Zwyciężczynią okazała się 23-letnia Gabi Gregg, blogekra pisząca o modzie (twórczyni bloga Young, Fat and Fabulous) i mieszkająca w amerykańskim Detroit. W Twitterze pisała do tej pory pod nickiem @gabifresh, obecnie czytać będzie można jej komunikaty z konta @mtvtj.

Gregg spędziła swój pierwszy dzień na rozmowach z mediami o swojej nowej posadzie (i pisaniem o tym na Twitterze, oczywiście). Wkrótce przeprowadzi się do Nowego Jorku.

Moim głównym celem jest prawdziwe łączenie się z odbiorcami. Chcę zachować wymiar personalny i być w kontakcie z osobami śledzącymi. Chcę oddać im głos – mówiła Gregg.

Poniżej obejrzeć można fragment programu, który wygrała młoda blogerka.

Źródło: MTV, AP

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry