Multifund.pl wprowadza do oferty lokaty strukturyzowane

Platforma Inwestycyjna Multifund.pl wychodząc naprzeciw
obecnej sytuacji na rynkach finansowych, rozszerza swoją ofertę o kolejne produkty inwestycyjne. Serwis znany dotąd ze sprzedaży, bez opłat manipulacyjnych,jednostek uczestnictwa blisko 200 polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych, wprowadził do swojej oferty kolejne produkty – lokaty strukturyzowane.
„Nasi klienci, dokonujący nabycia produktów strukturyzowanych poprzez Multifund.pl, mogą liczyć na zdecydowanie niższe prowizje, w porównaniu z obecnymi dystrybutorami. Lokaty strukturyzowane coraz szybciej zyskują na popularności w ostatnich miesiącach. Wartość polskiego rynku tego typu produktów oceniana jest już na 10 mld zł. Do wzrostu ich popularności znacznie
przyczyniła się ich wyjątkowa cecha – znakomita większość lokat strukturyzowanych daje klientom gwarancję kapitału. Mamy tu więc połączenie potencjalnie wysoce zyskownej inwestycji z gwarancją, że w przypadku niekorzystnego obrotu sytuacji klient otrzyma z powrotem zainwestowany kapitał” – mówi Kamil Wijatkowski, analityk Multifund.pl.

Lokaty strukturyzowane to kolejny krok w rozwoju Platformy Inwestycyjnej Multifund.pl. Wprowadzając następną, obok funduszy inwestycyjnych, grupę produktów, Multifund.pl realizuje plany zakładające rozwój w kierunku uniwersalnej platformy inwestycyjnej której klienci otrzymują możliwość inwestowania w szeroką gamę produktów inwestycyjnych.

W ofercie Multifund.pl znajdują się już produkty strukturyzowane oferowane przez trzy firmy: New World Holding, Wealth Solutions oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa, dostępne zarówno dla klientów Multifund.pl jak i podmiotów współpracujących w ramach Programu Partnerskiego skierowanego do niezależnych brokerów produktów finansowych i ubezpieczeniowych oraz sieci
pośredników finansowych.

Na tym nie koniec. Jak zapewniają przedstawiciele Multifund.pl, jeszcze w listopadzie w ofercie pojawią się Plany Inwestycyjne a do końca roku klienci będą mogli skorzystać z gotowych portfeli modelowych przygotowanych wspólnie ze współpracującymi instytucjami finansowymi.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top