Na Cinkciarz.pl niebawem przelewy, przekazy i płatności online

Opublikowano: 28 kwietnia 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

9 kwietnia na posiedzeniu Komisji Nadzoru Finansowego spółka z grupy kapitałowej, do której należy Cinkciarz.pl, otrzymała licencją Instytucji Płatniczej i jako międzynarodowy dostawca usług finansowych online wejdzie na rynek przekazów pieniężnych, przelewów i płatności.

Dzięki tej licencji za pośrednictwem portalu Cinkciarz.pl będzie można zlecać przekazy pieniężne i płatności na całym świecie.

Piotr Kiciński

Piotr Kiciński

Zostaliśmy licencjonowanym, międzynarodowym dostawcą usług płatniczych online. Jesteśmy przekonani, że zwiększy to zaufanie do naszego serwisu. Zrealizujemy ten projekt z korzyścią dla całej grupy kapitałowej oraz klientów. Zamierzamy rozszerzyć naszą działalność na wszystkie kraje świata – powiedział Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Równocześnie spółka przymierza się do wejścia w sektor płatności internetowych i rozliczać płatności w różnych walutach.

Sylwester KozakNa Cinkciarz.pl niebawem przelewy, przekazy i płatności online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.