Na czym polega przestrzeń coworkingowa?

Już od dłuższego czasu zauważamy na rynku pracy rozwijający się dynamicznie zawód jakim jest „freelancer”. Bardzo dużo osób decyduje się na bycie niezależnym pracownikiem, który decyduje sam o miejscu i czasie swojej pracy. Coraz więcej przybywa na rynku osób, które pracują zdalnie i realizują projekty z różnych miejsc na ziemi. Osoby, które przeważnie pracują zdalnie często poszukują odpowiednio przygotowanego miejsca, gdzie spokojnie będą mogli skupić się na pracy i przede wszystkim pracować w wygodnym miejscu przy dostępnym biurku, korzystać z drukarki i internetu oraz innych elementów administracyjnych.

Bardzo często można spotkać pracujące osoby w kawiarniach lub różnych miejscach, gdzie tak naprawdę trudno o ciszę i spokój. Nie zawsze kawiarnia czy dom mogą spełniać te kryteria, dlatego też przestrzeń coworkingowa w Warszawie staje się tym profesjonalnym miejscem, gdzie freelancerzy mogą skorzystać z dogodnych elementów administracyjnych dostępnych w naszej przestrzeni. Freelancerzy cenią sobie przede wszystkim elastyczność godzin pracy według indywidualnego harmonogramu bez zobowiązań. Te wszystkie elementy z założenia spełnia właśnie nasza przestrzeń coworkingowa.

Co wyróżnia przestrzeń coworkingową od innych?

Na czym polega przestrzeń coworkingowa? 1

Przestrzeń coworkingowa w Warszawie zdecydowanie różni się od standardowej powierzchni biurowej. Czym? Otóż pracuje tu wiele osób, realizujących różnorodne zadania zarówno indywidualnie, jak również zespołowo. To otwarta przestrzeń dla każdego, bez względu na wielkość projektu, realizowanego zadania czy zespołu. Można tu spotkać indywidualistów skupionych na swojej pracy, ale również zespół osób, który pracuje nad wspólnymi projektami, startupami itp. Każdy może spróbować pracy w miejscu, gdzie powstaje wiele nowoczesnych, jak również kluczowych projektów. Takie miejsce powstało zdecydowanie z myślą o osobach, małych firmach, które poszukują biurowej przestrzeni do pracy, a starają się zmniejszyć bądź ograniczyć do minimum koszty związane z najmem powierzchni biurowej. Coworking to przede wszystkim wygoda, gorącą kawa, herbata bez ograniczeń. Stworzona przez nas powierzchnia również skierowana jest do tych osób pracujących, które chcą zamienić domowe biuro lub kawiarnię na miejsce bardziej profesjonalne i sprzyjające realizowaniu różnorodnych projektów zawodowych.

Jakie czynniki przemawiają na korzyść przestrzeni coworkingowej?

Przestrzeń coworkingowa przeznaczona jest zdecydowanie do pracy biurowej, gdzie potrzebna jest spokojna atmosfera, która sprzyja skupieniu oraz wyposażona w podstawowe urządzenia biurowe. Stworzona przez nas powierzchnia biurowa oferuje specjalnie przygotowany pakiet udogodnień takich jak: wyposażona sala konferencyjna, pomieszczenie kuchennej, internet i wiele innych. Zdecydowanie każda osoba może liczyć na możliwość skorzystania z tego co jest mu potrzebne do pracy przy konkretnym zleceniu nie ponosząc przy tym wyższych kosztów, aniżeli jest to określone.  Taki model doceniają wszyscy korzystający z naszych powierzchni zarówno osoby prywatne, jak również przedsiębiorcy, którzy ograniczają wydatki związane z wynajmem powierzchni oraz unikają długoterminowych umów najmu. I to nas wyróżnia, brak terminowych umów. Każdy klient może wykupić abonament na korzystanie z powierzchni do pracy. Wszystko jest jasne i przejrzyste. Naszą powierzchnię można wynająć zarówno godzinowo, jak również abonamentowo. Warto rozważyć to zdecydowanie w przypadku braku miejsca do pracy oraz potrzeby zmiany takiego miejsca, ponieważ może to sprzyjać nawiązaniu kontaktów biznesowych, które mogą zaowocować w przyszłości wspólnymi i kluczowymi projektami.

Artykuł opracowany dla The Office oferujący: przestrzeń coworkingowa warszawa – więcej na Theoffice.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top