Na czym polega rozwiązanie Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management?

Zarządzanie procesami produkcyjnymi w zglobalizowanym świecie wymaga odpowiedniego przygotowania. Jednym z czynników wpływającym na destabilizację łańcucha dostaw, o którym mówi się ostatnio najwięcej, jest konflikt zbrojny w Ukrainie. Potencjalnych zagrożeń jest jednak więcej. Katastrofy naturalne, problemy logistyczne, błędy komunikacyjne – im dłuższą drogę musi pokonać towar, tym większa szansa na pojawienie się niespodziewanych trudności. Dlatego coraz więcej firm inwestuje w nowoczesne aplikacje biznesowe oparte na sztucznej inteligencji, które pozwalają zminimalizować ryzyko związane z produkcją, magazynowaniem i transportem towarów. Dowiedz się więcej na ten temat!

Na czym polega rozwiązanie Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management? 1

Co to jest Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management?

Microsoft Dynamics 365 to zestaw aplikacji biznesowych opartych na chmurze, które ułatwiają zarządzanie biznesem. System składa się z kilku modułów, które można w elastyczny sposób modyfikować. Moduł Supply Chain Management został stworzony z myślą o firmach z branży produkcyjnej działających na wielu rynkach, także zagranicznych. Pozwala na obsługę różnych kanałów sprzedaży, zarówno online, jak i offline. Wpływa na ujednolicenie i automatyzację procesów firmowych, co przekłada się na optymalizację czasu i kosztów.

Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management to rozwiązanie dla Twojej firmy, jeśli:

  • planujesz wprowadzenie na rynek nowych produktów;
  • chcesz poprawić komunikację między współpracującymi zespołami;
  • chcesz uniknąć błędów w zaopatrzeniu;
  • zależy Ci na tym, aby mieć pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym;
  • chcesz tworzyć precyzyjne prognozy popytu, które uwzględniają rzeczywiste zapotrzebowanie na surowce czy materiały;
  • zależy Ci na zmniejszeniu ryzyka operacyjnego;
  • chcesz skrócić czas dostaw do niezbędnego minimum;
  • zależy Ci na tym, aby skrócić czas wejścia produktu na rynek.

Jak przebiega wdrożenie Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management?

Microsoft, tworząc moduł Supply Chain Management, oddał w ręce użytkowników innowacyjne narzędzie biznesowe usprawniające pracę przedsiębiorstwa produkcyjnego. Inżynierowie z Microsoft zadbali o to, aby system był jak najbardziej uniwersalny i elastyczny. Tak, aby każda organizacja z branży mogła z niego korzystać na własnych zasadach i maksymalizować zyski. Choć implementacja Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management jest stosunkowo prosta, to przeprowadzenie procesu warto zlecić firmie zewnętrznej, będącej oficjalnym partnerem Microsoft, aby mieć pewność, że przejście do chmury przebiegnie zgodnie z planem.

Czy moja firma jest gotowa na migrację do nowego systemu? To pytanie, które często zadają sobie osoby decyzyjne, odwlekając decyzję o implementacji. Dlatego wdrożenie powinno zostać poprzedzone wnikliwą analizą potrzeb i możliwości. Kluczowy jest także dobór firmy przeprowadzającej implementację, która powinna być nie tylko dostawcą usług, ale także, a może przede wszystkim, partnerem biznesowym, który nie narzuca gotowych rozwiązań, ale bierze pod uwagę takie czynniki jak branża klienta, rodzaj wytwarzanych produktów, wielkość firmy itp.

Po więcej informacji zajrzyj na https://xplusglobal.com/pl/dynamics365-supply-chain-management/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry