Nadal efektywna – reklama za pomocą liter 3D

Spośród wielu metod i form reklamy oferowanych przez działające w branży podmioty, w tym zwłaszcza – agencje reklamowe, studia kreatywne i inne podobne – niektóre z nich cieszą się jedynie przemijającym zainteresowaniem i popularnością, dyktowanymi chwilową modą oraz trendami na rynku promocji.

Inne z kolei, choć często nie tak efektowne i wyszukane, przyciągają przedsiębiorców znaczną efektywnością, niskimi kosztami ich produkcji, a także możliwością w zasadzie dowolnego określenia ich kształtu i rozmiaru, a także rodzaju treści reklamowej, którą będziemy chcieli eksponować przy użyciu danego nośnika reklamowego. Są też takie formy reklamy, które łączą w sobie cechy obu wymienionych wyżej grup, co rzutuje nie tylko na ich efektywność, ale także i niesłabnącą popularność w zestawieniu z innymi. Do takiej grupy produktów należy reklama przy użyciu liter 3D, która od wielu lat zaliczana jest do jednych z najczęściej wybieranych nośników reklamy wizualnej.

Nadal efektywna - reklama za pomocą liter 3D 1Litery przestrzenne 3d wybierane są najczęściej przez tych przedsiębiorców, którzy poszukują sprawdzonych, efektywnych i stosunkowo ekonomicznych sposobów na oznaczenie miejsca prowadzonej działalności gospodarczej. Możliwość ich wykonania z różnego rodzaju materiałów – począwszy od styroduru (malowanego lub z licem wykonanym z pleksi, pcv lub dibondu), poprzez PCV, pleksi (wykonanego za pomocą frezarki lub oklejonego folią lustrzaną), a skończywszy na metalach takich jak aluminium czy miedź – czyni tę formę reklamy szczególnie uniwersalną oraz możliwą do zastosowania w jak największej ilości sytuacji, nie wyłączając użycia jej jako reklamę wewnętrzną oraz zewnętrzną (outdoorową). Podmioty poszukujące rozwiązań reklamowych widocznych o każdej porze dnia i nocy wyposażyć mogą dodatkowo litery 3d w moduły podświetlające wykonane w nowoczesnych technologiach ledowych, co pozwoli tanim kosztem zwiększyć widoczność instalowanego nośnika reklamowego.

Do niewątpliwych zalet zastosowania liter 3d w produkcji reklamowej należy możliwość praktycznie dowolnego kształtowania ich rozmiarów i kształtów. Korzystając ze standardowych materiałów, które zazwyczaj wykorzystywane są do produkcji liter przestrzennych 3d, przygotować możemy w zasadzie dowolny projekt graficzny, który wykonany zostanie w procesie produkcyjnym. Do wycinki liter stosowane są bowiem wyjątkowo precyzyjne plotery laserowe, które pozwalają na wyjątkowo szczegółowe odwzorowanie projektu. Kolejnych korzyści z wykorzystania właśnie tego nośnika reklamy doszukiwać należy się w stosunkowo szybkiej jego produkcji, dzięki czemu możliwe jest wykonanie złożonego zlecenia nawet do kilku dni od jego powierzenia. Za wykonaniem reklamy w formie liter 3d przemawia też korzystna cena. Stosunkowo niewielkim kosztem otrzymać możemy atrakcyjną wizualnie oraz widoczną z daleka reklamę, która pozwoli na oznaczenie miejsca prowadzenia działalności gospodarczej oraz zwiększenie uzyskiwanych z tego tytułu przychodów na skutek większego zainteresowania konsumentów ofertą sprzedawanych towarów lub świadczonych usług.

Więcej informacji na stronie: http://www.kasetony-reklamowe.com/pl/produkt/6-litery_swietlne_3d_plexi

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top