Nadchodzą nowe trendy w turystyce!

Coraz mniej wolnych miejsc i czasu pozostało tym, którzy nie zarejestrowali się jeszcze na Nowe Trendy w Turystyce 2017. Tegorocznej, ósmej już edycji, towarzyszy ogromne zainteresowanie, co z pewnością przełoży się na rekordową liczbę uczestników. 31 marca w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, organizatorzy spodziewają się ponad 600 osób!

Panele z udziałem ekspertów, warsztaty prowadzone przez praktyków, prestiżowy konkurs – Tourism Trends Awards, a przede wszystkim ogromna ilość użytecznej wiedzy! Wszystko to czeka na uczestników jednego z najważniejszych i największych wydarzeń branży turystycznej w Polsce – konferencji Nowe Trendy w Turystyce.

Nadchodzą nowe trendy w turystyce! 1„Przedstawiciele branży turystycznej są zainteresowani wprowadzaniem nowych rozwiązań i technologii. Chcą czerpać wiedzę od ekspertów z innych dziedzin i wykorzystywać ich doświadczenia i rozwiązania w swojej pracy” – mówi Łukasz Wysocki, prezes zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej – Z wielką satysfakcją obserwuję, jak każdego roku Nowe Trendy w Turystyce przyciągają coraz więcej osób – przedstawicieli branży turystycznej z całej Polski – to pokazuje jak ważne jest to spotkanie dla branży” – dodaje, Łukasz Wysocki.

Każdego roku organizatorzy dostosowują program w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie osób pracujących w szeroko rozumianej turystyce. Największy nacisk kładziony jest na zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań organizacyjnych – wszystko po to, aby jeszcze lepiej i bardziej profesjonalnie obsługiwać turystów i pozyskiwać klientów. Dodajmy, że konferencję poprowadzi znany podróżnik i dziennikarz, Jarosław Kuźniar.

Przygotowane tematy paneli i warsztatów są nietuzinkowe i bardzo merytoryczne. Są wśród nich m.in.: „Marketing nieoczywisty / kolejne starcie”, „Case study: Marketing kierunku – Zagraj o miasto!”, „Fakty i mity o turystycznych aplikacjach mobilnych”, „Zarządzanie talentami. Jak robić TO dobrze?”. Z kolei, wśród prelegentów, którzy potwierdzili swój udział znalazły się m.in. takie osoby jak: Mateusz Kusznierewicz, Peter Hansen, Jacek Rozenek, Piotr Bucki, Łukasz Żelezny, Monika Czaplicka, Daniel Kędzierski, Bjorn Troch i wielu innych, uznanych praktyków.

Nowe Trendy w Turystyce nie są spotkaniem jednej branży. To konferencja, podczas której eksperci z wielu różnych dziedzin proponują najnowocześniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania dla turystyki.

„Nowe Trendy w Turystyce to konferencja, na której warto być! Przedstawiciele biznesu, świata nauki i przemysłu spotkań rozmawiają o przyszłości właśnie  w Gdańsku. #NTT17 to dobra inwestycja!”,- mówi o NTT dr Krzysztof Celuch, z Poland Convention Bureau.

Wszystko, aby jeszcze lepiej obsłużyć gości, ściągnąć i zachęcić do powrotu turystów oraz promować swój biznes, region lub miasto.

Podczas spotkania, jury składające się z ekspertów branży turystycznej i marketingowej, wybierze najlepszych z uczestników konkursu Tourism Trends Awards, który co roku wyróżnia tych, którzy w swojej pracy wprowadzają nowoczesne, innowacyjne i podążające za trendami rozwiązania. Choć rejestracja udziału została już zamknięta to zachęcamy do sprawdzenia, kto zakwalifikował się do II etapu konkursu.

Zapraszamy do jak najszybszej rejestracji swojego udziału w konferencji. Warto skorzystać z doświadczeń ekspertów i w pełni wykorzystać Nowe Trendy w Turystyce! Szczegółowy program i opis wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na: www.trendywturystyce.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top