Nagrody dla aktywnych na Biznes-Klasie

Bądź aktywny – wygrywaj z Biznes-Klasą! – to hasło pierwszej akcji promocyjnej zorganizowanej przez ten portal. Na uczestników czekają nagrody.

Portal społecznościowy Biznes-Klasa.pl działa od trzech miesięcy. Powstał po to, aby ułatwić osobom i firmom kontakty biznesowe. Chodzi w nim nie tylko o odnalezienie kolegów z innych firm, ale przede wszystkim o nawiązywanie nowych, perspektywicznych kontaktów. Główne hasło portalu to „Po znajomości – zawsze łatwiej”.

„Bądź aktywny – wygrywaj z Biznes-Klasą” – to akcja skierowana do wszystkich użytkowników portalu. Promuje głównie tych, którzy aktywnie korzystają z narzędzi udostępnianych na profilach osób i firm. Jak wygrać? Wystarczy zbierać promocyjne punkty, czyli e-lary. Można je zdobywać m.in. za zapraszanie nowych znajomych, wysyłanie próśb o opinie, organizowanie spotkań i tworzenie profili firm. E-lary należą się także za umieszczanie artykułów i wpisów o wydarzeniach oraz wysyłanie zapytań do znajomych.

Jeśli użytkownik zbierze odpowiednią liczbę e-larów, ma prawo do jednej z nagród. Na laureatów czekają m.in. Kaspersky Anti-Virus Mobile, konta na serwerze hostingowym na strony internetowe, skrzynki e-mail i bazy danych,  książki dotyczące negocjacji i coachingu oraz pakiety 2 tysięcy wyświetleń bannerów reklamowych. Fundatorami nagród są: szu.pl, Banner2Business, Marken oraz Rebis. To pierwsze konkursowe nagrody – w czasie trwania akcji pojawią się kolejne. Akcja „Bądź aktywny – wygrywaj z Biznes-Klasą” będzie trwała do końca tego roku.

Biznes-Klasa.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top