Najlepszy sklep z serwerami

Niezależnie od tego czy interesuje nas serwer do obliczeń, przechowywania i wymiany plików czy archiwizacji danych, warto zajrzeć do Bizserver.eu. To, zdaniem wielu internautów, najlepszy sklep z serwerami znanych i renomowanych marek.

Najlepszy sklep z serwerami 1

Bizserver – co to jest?

Bizserver to jedna z krakowskich firm, specjalizująca się w sprzęcie IT. Szczególnym obszarem zainteresowania Bizserver jest sprzęt serwerowy oraz dedykowane mu oprogramowanie serwerowe.

Bizserver to również sprawny i profesjonalny serwis serwerów. Firma posiada przeszło 11-letnie doświadczenie na rynku, a mimo to wciąż dynamicznie się rozwija i stale podąża za najnowszymi trendami w świecie IT. To, co wyróżnia Bizserver spośród innych tego typu firm to bogata oferta produktów. Znaleźć tu można wiele modeli urządzeń znanych i renomowanych marek, w tym m.in. serwery Dell czy serwery HP.

Przedsiębiorstwo sprzedaje zarówno sprzęt, który jest fabrycznie nowy, jak i urządzenia poleasingowe. Bizserver cechuje dbałość i troska o klienta – pracownicy sklepu to wyszkoleni fachowcy od sprzętu IT. Sprawia to, że bez problemu pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia, tak, aby to spełniło wszystkie oczekiwania kupującego. Pracownicy mogą wesprzeć również w konfiguracji i uruchomieniu urządzenia.

Bizserver – systemy serwerowe

W Bizserver dostępna jest doskonała oferta systemów serwerowych. Godnymi uwagi są serwery Supermicro. Sklep posiada w sprzedaży serwery Rack (1U, 2U, 3U i 4U) oraz serwery Tower. Serwery Rack to urządzenia zarówno dla małych, jak i średnich firm, które szukają profesjonalnych rozwiązań do infrastruktury sieciowej, natomiast Tower to ich idealna alternatywa, w przypadku gdy administratorzy muszą dopasować produkt do dostępnej przestrzeni.

W Bizserver można znaleźć również serwery rackowe marki Dell, a konkretnie serwery Dell Rack 1U i serwery Dell Rack 2U. Dell jest rozpoznawalną marką na rynku serwerowym. Rozwiązania oferowane przez tę firmę spodobają się osobom ceniącym sobie gotowe i sprecyzowane maszyny, gdyż serwery Dell są skonstruowane w taki sposób, żeby od razu rozpocząć na nich pracę bez konieczności odpowiedniego dopasowania poszczególnych podzespołów.

Oprócz tego, wśród systemów serwerowych w Bizserver znaleźć można także serwery HP, serwery Supermicro Microblade, serwery Supermicro Twin, serwery Supermicro Microcloud i serwery Supermicro Superblade.

Bizserver – serwery storage

W Bizserver dostępne są również serwery storage, a konkretnie Supermicro Rack 1U, Supermicro Rack 2U, Supermicro Rack 3U, Supermicro Rack 4U+ oraz serwery QNAP.

Serwery storage Supermicro służą do obsługi dużej ilości dysków twardych jednocześnie. Serwery QNAP stanowią zaś idealne rozwiązanie jeżeli chodzi o synchronizację danych. Wszystko to dzięki rozbudowanej infrastrukturze dysków sieciowych NAS. Systemy te mogą jednocześnie archiwizować oraz udostępniać dane w wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu dobrego transferu. Produkty marki QNAP stanowią doskonałe zabezpieczenie w przypadku awarii sprzętu lokalnego, pozwalając na dostęp do wszystkich danych z dowolnego miejsca z Internetem zachowując wszystkie standardy bezpieczeństwa. Serwery storage to najlepszy wybór do przechowywania danych na niewielkich przestrzeniach fizycznych.

Bizserver – nie tylko serwery

W Bizserver można nabyć nie tylko serwery. Dostępne są tutaj również:

 • stacje robocze:
  – tower Supermicro,
  – laptopy,
 • podzespoły:
  – podzespoły serwerowe,
  – podzespoły konsumenckie,
  – szafy rack,
  – zasilacze awaryjne UPS,
  – peryferia komputerowe,
  – urządzenia sieciowe,
  – akcesoria.
 • oprogramowanie:
  – systemy Operacyjne Microsoft Windows,
  – oprogramowanie biurowe,
  – oprogramowanie antywirusowe,
  – licencje CAL i RDS dla systemów serwerowych.

Pełną ofertę produktów wraz ze szczegółowymi danymi i specyfikacją techniczną, a także ceną, można znaleźć na stronie internetowej firmy Bizserver po

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top