Nawigacja i systemy lokalizacyjne GigaCon 2011

Miejsce i czas: 24 listopada 2011, Hotel Courtyard by Marriott, Warszawa

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konferencji Nawigacja i systemy lokalizacyjne GigaCon poświęconej Systemom Informacji Geograficznej.

Nawigacja i systemy lokalizacyjne GigaCon 2011 1Konferencja zakresem tematycznym obejmuje systemy lokalizacyjne i radiolokację, WebGIS, Web-mapping, mobilny GIS, nawigację w lotnictwie i kosmosie, a także systemy nawigacji satelitarnej GPS i urządzenia nawigacyjne – organizatorzy nie zamykają się na potrzeby rynku, który podąża ku coraz bardziej innowacyjnym formom informacji geograficznej.

Udział w konferencji to okazja do zdobycia najświeższych wiadomości oraz poznania najnowszych trendów i rozwiązań z dziedziny nawigacji GPS. Spotkanie z ekspertami i praktykami pozwoli w krótkim czasie nie tylko zdobyć wiedzę, ale również wymienić się doświadczeniami. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to możliwość możliwość poznania najnowszych propozycji liderów rynku i nawiązania kontaktów biznesowych.

Konferencja skierowana jest do kadry wyższego i średniego szczebla, osób decyzyjnych z działów i branż wykorzystujących osiągnięcia techniki związane z nawigacją satelitarną oraz wykorzystujących Systemy Informacji Geograficznej.

Zapraszamy przedstawicieli wojska, straży granicznej, lotnictwa oraz służb szybkiego reagowania m.in. policji, ratownictwa, osoby reprezentujące administrację oraz branże takie jak: logistyka, transport, telekomunikacja, energetyka, wodociągi, ciepłownictwo, gazownictwo.

Zakres tematyczny konferencji:

  • systemy nawigacji satelitarnej GPS;
  • rozwiązania sprzętowe, urządzenia nawigacyjne;
  • systemy lokalizacyjne, radiolokacja;
  • WebGIS i Web-mapping;
  • mobilny GIS;
  • zarządzanie flotą pojazdów;
  • nawigacja w lotnictwie;
  • nawigacja w kosmosie – jej przyszłość;
  • przyszłość nawigacji satelitarnej.

Uczestnikom organizatorzy zapewniają komplet materiałów konferencyjnych, przerwę kawową oraz możliwość wykupienia lunchu.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednakże warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji.

Kontakt:

Katarzyna Zagórska
tel. 22 427 37 20
fax 22 244 24 59
katarzyna.zagorska@software.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry