Neony na zamówienie to ostatnio „must have” w biznesie, designerskim domu czy na firmowym evencie!

Neony na zamówienie to jeden z produktów, który oferuje polska firma Ledsy. Mogą one przybrać praktycznie dowolną formę i kolor, a ich finalny wygląd uzależniony jest jedynie od Twojej wizji i kreatywności. Mogą być kształtowane w litery, grafiki, a co najważniejsze – logotypy, dzięki czemu neony stanowią doskonałe narzędzie w reklamie i marketingu. Neony na zamówienie są idealne do umieszczenia na ściankach z zielenią, witrynach sklepowych lub jako forma tła do nagrywek czy zdjęć, co wzbogaci relację video Twojej firmy! Oprócz zastosowania w szeroko pojętej reklamie, własne neony to idealny prezent na urodziny, wesele czy nowoczesny dodatek do domu!

Neony na zamówienie to ostatnio „must have” w biznesie, designerskim domu czy na firmowym evencie! 1

Profesjonalne doradztwo i produkcja neonów LED w firmie Ledsy

Dzięki doświadczeniu oraz autonomicznej produkcji na terenie Polski, neony ledowe produkowane przez Ledsy są energooszczędne i trwałe. Korzystając z usług polskiego producenta, dobierzesz odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb, rozmiar oraz wzór, który będzie idealnie odzwierciedlać Twoją wizję, a co najważniejsze – technikę wykonania. Skorzystaj z darmowej i niezobowiązującej wyceny, a dowiesz się ile może kosztować Twój własny, wymarzony neon.

Neony LED na zamówienie, które rozświetlą prywatne lub biznesowe przestrzenie

Firma Ledsy specjalizuje się w produkcji neonów na zamówienie w Polsce. Oferta podzielona jest na produkty dla firm, ale również neony przeznaczone do użytku domowego. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu oraz kreatywności, w Ledsy opracowali kilka technik produkcji, które w efekcie wpływają na finalny wygląd neonu oraz użytek.

Wyróżniamy neony na szkielecie z PCV i dibondu, neony na pleksi czy neony wykonane z frezowanego PCV. Szeroka gama opcji może wydawać się trudna do zrozumienia, natomiast dzięki profesjonalnej obsłudze oraz indywidualnemu podejściu, dział obsługi klienta Ledsy dobierze odpowiednia technologię, materiały oraz wytłumaczy Ci wszelkie subtelne różnice.

Własny neon wyróżni Cię na tle konkurencji!

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na wyróżnienie swojej marki, neony na zamówienie mogą być ku temu idealną sposobnością. Firma Ledsy oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania neonów LED.  Zadbaj o swoją markę z neonami LED i przyciągnij uwagę potencjalnych klientów wieszając świecący napis w witrynie czy na ścianie lokalu. Stwórz idealne tło do zdjęć i zapewnij swoim gościom lub Klientom wspaniałe miejsce do nagrywania rolek w social media! Niech klienci oznaczają Twój biznes w sieci, jednocześnie zwiększając jego rozpoznawalność.

Jakość wykonania to priorytetowa wartość firmy

Cytując Kamila, CEO firmy LEDSY: „Jako Polski producent neonów, doskonale wiemy jak istotna jest jakość wykonania neonu. Większość dostępnych na rynku produktów, niestety, ale produkowana jest na rynku azjatyckim, co w rzeczywistości negatywnie wpływa na jakość neonu, jego wytrzymałość, a także  wymaga długiego czasu oczekiwania na produkcję, serwis czy ewentualną naprawę gwarancyjną. W Ledsy takich problemów nie ma, o czym świadczą nasze realizacje w prestiżowych galeriach, renomowanych firmach czy lokalach gastronomicznych. I za te zaufanie do naszej marki z tego miejsca bardzo chcę podziękować”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top