Nie płać za TV – nowa kampania Telefonii DIALOG

Pod hasłem „Nie płać za TV” ruszyła kampania reklamowa nowej promocji Telefonii DIALOG SA. Kampania dotyczy pakietu usług, w skład którego wchodzą cyfrowa telewizja z wypożyczalnią filmów na życzenie, internet i telefon.

Głównymi elementami działań promocyjnych są: outdoor (siatki wielkoformatowe, billboardy, city lighty, airboardy i reklama na autobusach) oraz kampania internetowa (dedykowana mini strona, zestaw kreacji wykorzystanych na portalach, e-mailing oraz działania w wyszukiwarkach). Uzupełnieniem komunikacji są spoty radiowe.

– Głównym zadaniem kampanii jest wykreowanie obrazu nowego pakietu DIALOGu jako wydarzenia na rynku usług telekomunikacyjnych – wyjaśnia Romuald Mendelak, odpowiedzialny za komunikację marketingową w Telefonii DIALOG SA. – Koncepcja komunikacji opiera się na prostym i zdecydowanym przekazie „Nie płać za TV”. To właśnie „telewizja bez opłat” jest motorem sprzedaży nowego pakietu – dodaje.

Key Visual przekazu reklamowego zbudowany został na bazie nowoczesnego, dynamicznego layoutu z charakterystycznym motywem abstrakcyjnego strumienia energii wypływającego z ekranu telewizora. Przygotowano dwie wersje kreacji, stosowane równolegle w różnych mediach.

Kampania, która obejmuje obszary Polski w zasięgu sieci kablowej DIALOGu (województwa: dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, pomorskie, śląskie oraz warmińsko-mazurskie) zakończy się 31 sierpnia 2009 r.

Dom mediowy MPG zaplanował i zakupił media. Koncept kreatywny i layout przygotowała Agencja Reklamowa CzART z Wrocławia, odpowiedzialna za kompleksowy wizerunek DIALOGu w 2009 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top