Nie wiesz, co podarować w prezencie biznesowym? Postaw na kosze prezentowe!

Zakupienie udanego upominku biznesowego może być poważnym problemem, zwłaszcza wtedy, gdy chcesz podarować go ważnej osobie – szefowi, kluczowemu kontrahentowi czy klientowi. Wybór jest pokaźny, ponieważ może być to butelka dobrego alkoholu, ekskluzywne gadżety reklamowe czy też karta prezentowa, ale wtedy, gdy szukasz uniwersalnego prezentu, który będzie mógł sprawdzić się na każdą okazję, wybierz kosze upominkowe. To obecnie coraz częściej wybierany pomysł na podarunek – wygląda efektownie, a przy tym wcale nie kosztuje tak dużo.

Kosze doskonale nadają się jako wyraz wdzięczności i podziękowania, a także jako pamiątka na różne ważne okazje, na przykład święta Bożego Narodzenia czy też na Wielkanoc. Doskonale sprawdzają się również jako upominek dla pracowników, dlatego to wszechstronne rozwiązanie w każdej firmie – niezależnie od jej profilu działalności.

Kupić gotowy czy skomponować samodzielnie?

kufer-fragolaKosz upominkowy można przygotować samodzielnie lub też można zlecić jego wykonanie firmie, która się w tym specjalizuje – wiele z nich oferuje także gotowe zestawy, które można zamówić z dostawą pod wskazany adres. Co wybrać?

Samodzielne skomponowanie kosza pozwala na stworzenie takiego zestawu, który będzie indywidualnie dopasowany do osoby obdarowanej. Należy wybrać odpowiednie produkty, a następnie ułożyć je w zakupionych opakowaniach. Niestety, zajęcie to pochłania sporo czasu, zwłaszcza gdy do przygotowania jest kilkadziesiąt upominków. Dlatego też alternatywnym rozwiązaniem jest zakupienie gotowych koszów upominkowych zgodnie ze swoimi potrzebami. Wtedy wystarczy tylko wskazać odpowiedni typ kosza, liczbę zestawów, a w wyznaczonym czasie będą one dostarczone do klienta – także na terenie całego kraju, ponieważ wiele firm wykorzystuje usługi kurierów.

Co można znaleźć w koszach upominkowych?

Najczęściej kosze upominkowe wypełnione są po brzegi słodyczami i innymi delikatesowymi produktami. Kosze słodyczy zawierają przede wszystkim wysokiej jakości produkty – czekolady, pralinki, nugaty, ciasteczka, pierniczki, karmelki, bakalie w czekoladzie, dropsy i innego rodzaju pyszności. Oprócz słodyczy w koszach znaleźć można produkty takie jak luksusowe kawy i herbaty, alkohole, na przykład nalewki, wina, whisky, a także produkty regionalne, na przykład konfitury, makarony, oliwy, syropy. Również niektóre firmy wykonujące kosze dodają do nich akcesoria, na przykład kubki, filiżanki, dekoracje świąteczne, ciepłe koce. Zatem możliwości komponowania różnych zestawów są praktycznie nieograniczone.

Oczywiście, wszystko to zapakowane jest w eleganckim koszu wiklinowy lub też w dekoracyjnym pudełku tekturowym, metalowej puszce, drewnianym kuferku zależnie od wybranej opcji. To powoduje, że zakupiony kosz jest od razu gotowy do podarowania.

Jeżeli chcesz zakupić pełen pyszności kosz słodyczy lub kosz z alkoholem, wtedy możesz zrobić zakupy w warszawskiej firmie Nobilia, która specjalizuje się w komponowaniu ekskluzywnych koszy upominkowych na każdą okazję. Zamówienia można składać online, a dostawa możliwa jest na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z ofertą pod adresem: http://www.nobilia.pl/.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top