Niezbędny element wyposażenia każdego biura

Urządzając biuro, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jego funkcjonalność. W każdym tego typu pomieszczeniu znajduje się wiele segregatorów, teczek i luźnych dokumentów, którym trzeba znaleźć jakieś miejsce – koniecznym jest wyposażenie wnętrza w odpowiednio pojemne szafy oraz półki.

Heritus proponuje najlepsze rozwiązania w tym zakresie – nowoczesne metalowe szafy biurowe z naszej oferty produktowej. Zamykane na klucz ze skarbczykiem idealnie nadają się do przechowywania cennych dokumentów – chronią przed dostępem osób niepowołanych, szczególnie tam, gdzie z biura korzysta wiele osób.

Szafy ułatwiające utrzymanie porządku

Niezbędny element wyposażenia każdego biura 1Nowoczesne metalowe szafy biurowe zamykane pozwalają zachować porządek – wszystkie niezbędne materiały mogą Państwo schować wewnątrz, a także odpowiednio je posegregować, przeznaczając każdą półkę na inny typ dokumentów. Gładka powierzchnia ułatwia także zachowanie mebla w czystości – wystarczy przetrzeć go mokrą lub suchą szmatką. Dbamy o jakość wykończenia, dlatego nasze nowoczesne metalowe szafy biurowe wyglądają estetycznie. Występują w różnych kolorach – czerwonych, niebieskich, białych, brązowych czy czarnych oraz w różnych wymiarach, które z łatwością można dostosować do potrzeb oraz metrażu pomieszczenia.

Najwyższa jakość mebli biurowych

W naszej ofercie znajdą Państwo również nowoczesne metalowe szafy biurowe na ubrania. Można w nich przechowywać odzież wierzchnią oraz kreację na zmianę. W naszym katalogu można znaleźć szafy z szufladą przeznaczoną nie tylko do przechowywania dokumentów, ale również innych akcesoriów biurowych. Kostka szafa metalowa doskonale sprawdzi się tam, gdzie chcemy przetrzymywać cenne przedmioty. Niewielkie półki są zamykane na kluczyk, co zwiększa bezpieczeństwo w Państwa firmie. Nowoczesne metalowe szafy biurowe od Heritus produkowane są zgodnie z międzynarodową normą jakości ISO 9001:2008 oraz zgodnie z dyrektywami CE, co świadczy o wysokiej jakości materiale.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Nowoczesne metalowe szafy biurowe są stabilne, a przy tym wytrzymałe. Utrzymują duże ciężary, dzięki czemu można w nich składować wiele przedmiotów, bez względu na ich wagę. System zamykania Euro-Locks zwiększa bezpieczeństwo, dzięki czemu z powodzeniem mogą znaleźć się w takich miejscach jak kancelaria adwokacka, siedziba sądu czy gabinet lekarski, gdzie koniecznym jest zabezpieczenie zawartości szafy. Nasze produkty powstają z wysokiej jakości blachy europejskich producentów. Dbamy o detale i wykończenia, dzięki czemu nowoczesne metalowe szafy biurowe są trwałe i mogą służyć wiele lat. Są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia oraz zabezpieczają zawartość przed wodą czy ogniem.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry