NiskiRachunek.pl – na przekór kryzysowi

Na przekór kryzysowi wychodzi NiskiRachunek.pl – portal, który ma pomagać znacząco oszczędzić na co miesięcznych świadczeniach.

NiskiRachunek.pl to portal oferujący niższe ceny za rachunki. Obsługa serwisu zadbała o porównywarkę ofert, pomoc przy wyborze odpowiednich taryf i co najważniejsze, wszystko możemy załatwić nie ruszając się z domu. Pracownicy NiskiRachunek.pl załatwią za Ciebie wszystkie formalności. Klienci ograniczają się jedynie do wypełnienia krótkiego formularza, który umożliwi maksymalną obniżkę rachunków bez utraty jakości usługi czy zmiany jej parametrów.

NiskiRachunek.pl daje możliwość mniejszych opłat za to samo w każdym aspekcie domowych finansów, zaczynając od telefonu, internetu, energii elektrycznej, kredytów, rachunków bankowych, przesz wszelkie ubezpieczenia (dom, mieszkanie, pojazd, polisa na życie).

Użytkowanie serwisu jest w pełni darmowe, wygodne i proste. Wszystko czynności związane z porównywaniem dokonują za nas kalkulatory. Wybierając np. opcję kalkulatora telekomunikacyjnego, w kilka chwil możemy sprawdzić, który z operatorów zapewni nam najbardziej atrakcyjne stawki.  Wystarczy podać z usług którego podmiotu korzystamy w danej chwili, wpisać liczbę wydzwanianych miesięcznie impulsów i już po chwili pojawia się tabelka mająca obnażyć prawdę – o ile przepłacamy co miesiąc naszą fakturę. Każdy z operatorów jest skrupulatnie opisany, a porównywarka działa z dokładnością do do grosza.

Dla mniej doświadczonych klientów, NiskiRachunek.pl oferuje ciekawy poradnik – jak czytać fakturę za telefon. Legenda rozpisana na przykładzie faktury TP S.A. to pouczająca lektura. Podobnie jak słownik pojęć. Dzięki temu operator nie ma szans na zbycie świadomego już klienta byle nowomową.

NiskiRachunek.pl to nie tylko telefonu i internet. W serwisie można porównać wszystkie usługi, za które płacimy świadczenia, takie jak prąd, telewizja czy rachunki bankowe.

www.niskirachunek.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry