NokautDnia.pl – błyskawiczne zakupy w promocyjnych cenach

Opublikowano: 20 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Nokaut Dnia to serwis zakupowy z limitowanymi ofertami w promocyjnych cenach. W serwisie znajdują się oferty przede wszystkim z kategorii home & living, choć twórcy zapowiadają „perełki” z innych grup produktowych.

Nokaut Dnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom grupy naszych klientów szukających bardzo atrakcyjnych ofert – „okazji” przez duże „O”. Produkty są dostępne w limitowanej ilości, w krótkim czasie, za to w bardzo atrakcyjnych cenach. Czasami trzeba dużego refleksu aby móc kupić najciekawsze produkty – powiedział Wojciech Czernecki, prezes Grupy Nokaut.

Nokaut Dnia

Projekt Nokaut Dnia ma uzupełniać podstawową ofertę Nokautu.

Chcemy aby Nokaut.pl był nie tylko miejscem gdzie można porównać ceny milionów produktów z tysięcy sklepów internetowych, ale również miejscem gdzie codziennie prezentowane są specjalnie wyselekcjonowane i limitowane oferty w doskonałych cenach  – dodał Czernecki.

Nokaut Dnia korzysta z rozwiązań zakupowych, które niedawno zostały wdrożone w serwisie Nokaut.pl. Koszyk umożliwia klientowi zakup bezpośrednio na Nokaut.pl, a partnerom rozliczenia w modelu prowizyjnym. Grupa Nokaut współpracuje w ten sposób z blisko 200 sprzedawcami.

Serwis Nokaut Dnia powstał we współpracy ze spółką Aston Media.

Dawid ZarazińskiNokautDnia.pl – błyskawiczne zakupy w promocyjnych cenach

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.