Nokia wprowadza polską wersję sklepu muzycznego Ovi

Opublikowano: 17 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Muzyczny sklep internetowy NokiiMusic.Ovi.Com – uruchomiony został w polskiej wersji. Nie tylko interfejs został spolszczony – użytkownicy mogą również kupować pliki bez zabezpieczeń DRM za złotówki. W katalogu serwisu dostępnych jest obecnie ok. 6 mln plików.

Użytkownicy sklepu mogą kupić piosenki rodzimych i zagranicznych artystów – Nokia podpisała umowy z dużymi wytwórniami. Pliki MP3 (bitrate: 128 kbps) pozbawione zabezpieczeń DRM można nabyć w cenie 2,49, 2,99 oraz 3,49 zł. Całe albumy kosztują 24,99, 29,99 lub 34,99 zł. Bez opłat odsłuchiwać można 30 sekundowe fragmenty piosenek.

Music.Ovi.Com działa zarówno na komputerach PC oraz Mac, ma również wersję mobilną jeśli odwiedzimy stronę za pośrednictwem np. smartfona. Jest kompatybilna z różnymi przeglądarkami i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania.

Jakie są Państwa wrażenia z korzystania ze sklepu Nokii? Czy podane ceny są wysokie czy odpowiednie?

Nokia wprowadza polską wersję sklepu muzycznego Ovi 1

Dawid ZarazińskiNokia wprowadza polską wersję sklepu muzycznego Ovi

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.