Nowa forma reklamowa w V2Media – Vstitial ze skinem

Opublikowano: 9 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W kampanii telefonu Samsung Ultra Touch, realizowanej w Internecie przez sieć V2Media wykorzystano Vstitial połączony ze skinem.

Skin wyświetlany z Vstitial’em został dopasowany do niego w taki sposób, aby obie formy się uzupełniały. Dla wzmocnienia efektu na samym skinie zastosowano dodatkowo animację w postaci wirującej smugi światła – motywu przewodniego kampanii Samsunga.

„Reklama video coraz częściej gości w polskim Internecie, zaś Klienci wykazują coraz odważniejsze podejście do tego tematu. Staramy się im zatem proponować różnorodne możliwości wykorzystania form video” – mówi Marcin Olszewski Managing Director V2Media. „Vstitial ze skinem to doskonałe narzędzie do działań wizerunkowych. Kampania Samsunga jest tego najlepszym przykładem – połączenie odpowiedniego spotu video z dobrym skinem uwypukla cechy produktu, jakimi są nowoczesność i multimedialność”- dodaje Marcin Olszewski.

Vstitial ze skinem z kampanii telefonu Samsung Ultra Touch:

vstitial_z_tapeta_samsung_v2media
Vstitial ze skinem emitowany będzie do połowy kwietnia w pakiecie dedykowanym obejmującym m.in. witryny Rzeczpospolita.pl, MediaRun.pl, Parkiet.com czy MSP.Money.pl. Kreację można także zobaczyć: tutaj . Za mechanizm nowej formy odpowiada w całości ARBOinteractive Polska. Kampanię w sieci V2Media zaplanowała i kupiła agencja interaktywna Next, należąca do grupy Starcom MediaVest.

www.v2media.pl

Hanna LaskowskaNowa forma reklamowa w V2Media – Vstitial ze skinem

Podziel się!

O autorze

hania