Nowa forma serwisu hipotekaplus.pl

Od 3 marca 2008 roku serwis internetowy hipotekaplus.pl zyskał nową formę. Jest jeszcze lepiej dostosowany do potrzeb użytkowników. Zawiera bogatszą treść, praktyczne porady oraz dodatkowe narzędzia.
Najważniejszym narzędziem serwisu jest wyszukiwarka kredytów hipotecznych. Dla konkretnej sumy kredytu, wylicza wysokość miesięcznych rat w różnych bankach. Co istotne, raty uwzględniają aktualne, bankowe kursy walut, a tym samym koszt różnic kursowych (inaczej spread walutowy). Dzięki temu, kwoty jakie wylicza wyszukiwarka, nie są marketingowo zaniżonymi wielkościami. Są to realne raty, których może się spodziewać Kredytobiorca na swojej umowie. Stanowi to przeciwieństwo działania wielu instytucji finansowych, które nie uwzględniają spreadu walutowego w symulacjach spłat kredytu.

Wyszukiwarka jest też codziennie aktualizowana. Pozwala to, na ujęcie wszystkich okresowych promocji występujących w bankach. Warto podkreślić, że całkowity koszt uzyskania kredytu oraz łączna kwota odsetek prezentowane są w szczegółach oferty. Umożliwia to dokonanie porównania różnych opcji i wyboru najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Ponadto każdy z użytkowników serwisu może skorzystać z bezpłatnej porady Niezależnych Doradców Kredytowych Na Telefon.

Kolejnym, ważnym narzędziem jest kalkulator zdolności kredytowej. Umożliwia on określenie maksymalnej kwoty kredytu (we frankach szwajcarskich lub złotówkach), jaką może zaciągnąć Kredytobiorca przy danych dochodach.
Hipotekaplus.pl zawiera także kalkulator kosztów notarialnych. Narzędzie to pozwala na precyzyjne wyliczenie dodatkowych opłat notarialnych oraz wartości podatków, jakie trzeba uiścić przy zakupie nieruchomości. Pomocą może się tu okazać baza teleadresowa notariuszy, która również znajduje się na stronie. Poza tym, w serwisie dostępne jest także narzędzie, prezentujące listę dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku kredytowego. Wykaz ten uwzględnia indywidualne wymagania poszczególnych banków. Pozwala to na wcześniejsze rozpoczęcie kompletowania dokumentów i skrócenie czasu potrzebnego na uzyskanie kredytu.

W dziale „Aktualności, analizy, porady” zamieszczane są przydatne informacje dla osób, które myślą o kredycie hipotecznym. Celem jest przekazanie wiedzy praktycznej, rzetelnej i zrozumiałej dla Kredytobiorcy. Służą temu zestawienia, oceny i analizy. Ta część ma charakter poradnika i zbioru konkretnych wskazówek, pozwalających rozwiązać problemy dotyczące zakupu nieruchomości.

www.hipotekaplus.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry