Nowa kategoria aplikacji w App Store?

App Store w najbliższym czasie stworzy nową kategorię „Żywność i napoje”. Nowa kategoria będzie rozszerzeniem dotychczas funkcjonującej sekcji „Gotowanie”.

Firmy które tworzą oprogramowanie i usługi dotyczące szeroko pojętego tematu żywności otrzymały w dniu wczorajszym informacje od Apple o krokach, które podjąć się ma firma w związku ze stworzeniem nowej kategorii.

Nowa kategoria aplikacji w App Store? 1

Według informacji podawanych przez App Store do nowego działu kwalifikują się firmy, które w scenariuszach swoich aplikacji „pomagają użytkownikom gotować i piec, miksować napoje, podają przepisy kulinarne, znajdują nowe restauracje i bary oraz udostępniają informacje o tym co lubią jeść i pić znajomi użytkowników programów”.

Jest również pewien zakres działań wyłączonych z nowej kategorii, wśród nich znajdują się aplikacje dotyczące diet, zakupów, wykorzystywania kuponów rabatowych oraz gry związane z gastronomią.

Według informacji podawanych przez TheNextWeb Apple jest aktualnie w trakcie modernizacji funkcjonalności serwisów iTunes oraz App Store.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry