Nowa mapa nazwisk w portalu moikrewni.pl

Serwis moikrewni.pl poszerza swoja ofertę o nową „Mapę nazwisk” dla Wielkiej Brytanii. Po wprowadzonych już wcześniej mapach podziału nazwisk polskich, niemieckich, amerykańskich, kanadyjskich, francuskich, holenderskich, argentyńskich oraz hiszpańskich, na których każdy może sprawdzić rozmieszczenie swojego nazwiska w wyżej wymienionych krajach przyszła kolej na wersję brytyjską.

Funkcja „Mapy nazwisk“ umocniła naszą ofertę dla początkujących poszukiwaczy, wyjaśnia Daniel Grözinger, współzałożyciel portalu moikrewni.pl. „Opcja ta została bardzo dobrze przyjęta przez naszych użytkowników. Każdy z nas jest ciekawy, skąd pochodzi jego nazwisko”, kontynuuje Grözinger.

Gdzie najczęściej występuje nazwisko prezydenta? Czy Wałęsa pochodzi z Gdańska? Gdzie znajdują się korzenie nazwiska Małysz? Funkcja – „Mapa nazwisk” pomaga odnaleźć odpowiedzi na te pytania. W przeciągu 2 lat portal moikrewni.pl wprowadził 10 „Map Nazwisk”. Polska mapa podziału nazwisk została wprowadzona jako jedna z pierwszych i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników.

moikrewni.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry