Nowa MapaMap dla Androida – ściągnij i przetestuj

W sklepie Android Market pojawiła się nowa wersja nawigacji  MapaMap Polska for Android. Producent zachęca wszystkich użytkowników telefonów z systemem Android do pobierania i testowania nowej nawigacji podczas zbliżających się uroczystości Wszystkich Świętych.

 

Producent nawigacji MapaMap przygotował najnowszą odsłonę swojej aplikacji nawigacyjnej dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Nowa wersja oznaczona symbolem 7.1.3  pojawiła się już do pobrania w sklepie internetowym Android Market. Nowa MapaMap Polska for Android wprowadza kilka istotnych  dla użytkowników  funkcji:

•    funkcja multitouch, czyli możliwość zoom-owania i obracania mapy palcem
•    głośność regulowana przyciskiem systemowym
•    export zapisanych sladów do formatu GPX
•    modyfikacja interfejsu Menedżera Map
•    zmiana ikony dla zainstalowanej mapy

Nowa MapaMap dla Androida – ściągnij i przetestuj 1

Producent zachęca wszystkich użytkowników telefonów z systemem Android do pobierania i testowania nowej nawigacji podczas zbliżających się uroczystości Wszystkich Świętych. Udostępnione w aplikacji aktualne mapy Polski powinny zapewnić komfort w podróżowaniu po naszych drogach, które w ostatnim czasie podlegają dynamicznym zmianom.

MapaMap dla urządzeń mobilnych z systemem Android to nawigacja „od drzwi do drzwi” ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej po Polsce. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie MapaMap ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt POI.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry