Nowa odsłona Cititravel.pl

Opublikowano: 5 grudnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Nowy layout oraz większa funkcjonalność to główne atuty nowego serwisu Cititravel Polska. Największych zmian dokonano w obszarze wyszukiwania oferty wyjazdu i jej rezerwacji.

Częstym problemem wyszukiwarek ofert jest brak wyników w przypadku bardzo zawężonych kryteriów wyszukiwania. W portalu Cititravel.pl w przypadku braku ofert spełniających wskazane przez Internautę kryteria, wyświetlone zostaną alternatywne propozycje. Dzięki temu, wyszukiwanie ofert wakacyjnych stanie się dużo szybsze – mówi Barbara Czaplińska z Cititravel.pl

Nowością jest też zaimplementowanie systemu pobierania ofert, gwarantującego wyświetlanie się pełnych cen wyjazdów (z uwzględnionymi opłatami lotniskowymi, dopłatami paliwowymi itp.) oraz poszerzonych propozycji wycieczek fakultatywnych, dostępnych przed wylotem czy na miejscu pobytu.

Największą niespodzianką jest możliwość zarezerwowania i opłacenia wybranych wakacji online. O ile płatności online to obecnie standard, to indywidualna rezerwacja jest na polskim rynku nowością. – dodaje Czaplińska.

Poza unowocześnieniem opcji wyszukiwania i liftingiem wizualnym portal wzbogacono także o nowe treści, takie jak „Zdrowie w podróży” czy „Praktyczne porady”. Dodano także „Przewodniki”, w których umieszczono podstawowe informacje o danym kraju, jego kulturze i panujących zwyczajach. Dostępne są w nich też najważniejsze adresy szpitali, ambasad, restauracji czy bankomatów. W najbliższym czasie portal Cititravel.pl ma być wzbogacony o rankingi najczęściej wybieranych destynacji, najpopularniejszych hoteli, a także relacje z podróży i wiele innych.

www.cititravel.pl

Hanna LaskowskaNowa odsłona Cititravel.pl

Podziel się!

O autorze

hania