Nowa odsłona Handelo.pl

Pod koniec 2007 roku wystartowała platforma sprzedażowa Handelo.pl. Łączy ona w sobie funkcjonalność sklepu internetowego i porównywarki cen. Ponadto umożliwia dokonywanie zakupów w blisko 500 sklepach internetowych po jednorazowej rejestracji w serwisie. Handelo.pl wprowadza właśnie nowe udogodnienia dla swoich Użytkowników.
Serwis w znacznej mierze zmienił swój wygląd, co znalazło wyraz we wzroście ergonomii portalu oraz łatwiejszej nawigacji po serwisie. Ścieżka zakupu jest bardziej intuicyjna, a sam proces zakupu połączony został z bezpłatną rejestracją w serwisie. Ponadto, aby ułatwić wyszukiwanie produktów wprowadzone zostały narzędzia filtrujące, które systematycznie rozbudowywane będą o nową funkcjonalność. Dla sklepów współpracujących z Handelo.pl serwis przygotował własny system certyfikujący, który ma na celu wyróżnienie tych sprzedawców, którzy cieszą się największym zaufaniem klientów i przestrzegają praw e-konsumenta.

Platforma Handelo.pl stawia w dalszym ciągu na rozwój i nie jest to koniec zmian w serwisie. Wciąż prowadzone są prace programistyczne nad dalszą rozbudową serwisu i zwiększeniem jego funkcjonalności.

www.handelo.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry