Nowa osoba w Zarządzie Asseco Systems

Marek Kala został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Asseco Systems oraz Dyrektora Działu Usług Serwisowych i HelpDesk.
Powołanie Marka Kali na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Spółki i powierzenie mu funkcji Dyrektora Działu Usług Serwisowych i HelpDesk wiąże się ze zwiększeniem aktywności Asseco Systems w tym sektorze oraz planami dalszego rozwoju Spółki.

Marek Kala od blisko 20 lat specjalizuje się w branży informatycznej. Karierę zawodową rozpoczął w firmie Optimus, gdzie między innymi pełnił funkcję Dyrektora Działu Sieci Komputerowych i Serwerów, Dyrektora ds. Technicznych oraz Dyrektora Generalnego ds. Integracji. Następnie był Wiceprezesem ds. Wdrożeń w Optimus Lockheed Martin – Information Technology Group oraz Członkiem Zarządu w Optimus Enterprise. W ostatnim czasie piastował również stanowisko Dyrektora Zarządzającego w Prokom Software oraz
w Asseco Poland. Z Asseco Systems jest związany od marca 2007 roku, gdzie przed objęciem obecnego stanowiska był Dyrektorem Działu Zarządzania Projektami i Logistyki.

Jest absolwentem Wydziału Techniki na Uniwersytecie Śląskim Ukończył także studia MBA w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top