Nowa platforma ze zleceniami marketingowymi

W Poznaniu powstał startup dedykowany freelancerom, małym agencjom oraz niewielkim przedsiębiorstwom. Jest to miejsce wspierające małe firmy w zakresie wiedzy marketingowej oraz promocji własnej firmy. Z drugiej strony dostawcy takich usług znajdą tu dla siebie zlecenia.

cocreate_art.sponsorowany

Inaczej niż w przypadku większości portali ze zleceniami, Cocreate to głównie zlecenia marketingowe. Poza tym to obszerna baza wiedzy – system nie tylko udostępnia posegregowane materiały marketingowe, lecz również pomaga samodzielnie wykreować strategię marketingową. W przypadku zamówienia takiej strategii w dużej agencji, dla małej firmy byłby to zbyt duży koszt. W Cocreate natomiast zlecenia podejmowane są na zasadzie aukcji odwróconych, dzięki czemu ceny są takie, na jakie godzi się i zleceniodawca, i zleceniobiorca.

Cocreate to miejsce pracy zdalnej – to swoisty system marketing automation do kompleksowego zarządzania projektem marketingowym, począwszy od wygenerowania umowy, poprzez plan, realizację projektu i zakończenie współpracy. Zdalne narzędzie pozwala na współpracę jednocześnie kilku osób, monitorowanie zmian oraz przesyłanie plików.

Aby stworzyć strategię marketingową i nawet ją zrealizować, przedsiębiorca nie musi zatrudniać do tego pracowników, nie musi nawet posiadać biura – wszystko w Cocreate odbywa się zdalnie.

Chcąc nie chcąc, użytkownik Cocreate zdobywa świadomość marketingową. System wychwytuje bowiem niezgodności i błędy i podpowiada, jak można je poprawić. Zresztą sama współpraca z marketingowcem oraz obszerna baza wiedzy budują świadomość marketingową użytkownika.

Współpraca stron w Cocreate jest bezpieczna – wszystko pieczętuje umowa, którą aplikacja generuje na podstawie tego, co wcześniej ustalono.

Więcej informacji na temat aplikacji znajduje się na stronie www.cocreate.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top