Nowa platforma ze zleceniami marketingowymi

W Poznaniu powstał startup dedykowany freelancerom, małym agencjom oraz niewielkim przedsiębiorstwom. Jest to miejsce wspierające małe firmy w zakresie wiedzy marketingowej oraz promocji własnej firmy. Z drugiej strony dostawcy takich usług znajdą tu dla siebie zlecenia.

cocreate_art.sponsorowany

Inaczej niż w przypadku większości portali ze zleceniami, Cocreate to głównie zlecenia marketingowe. Poza tym to obszerna baza wiedzy – system nie tylko udostępnia posegregowane materiały marketingowe, lecz również pomaga samodzielnie wykreować strategię marketingową. W przypadku zamówienia takiej strategii w dużej agencji, dla małej firmy byłby to zbyt duży koszt. W Cocreate natomiast zlecenia podejmowane są na zasadzie aukcji odwróconych, dzięki czemu ceny są takie, na jakie godzi się i zleceniodawca, i zleceniobiorca.

Cocreate to miejsce pracy zdalnej – to swoisty system marketing automation do kompleksowego zarządzania projektem marketingowym, począwszy od wygenerowania umowy, poprzez plan, realizację projektu i zakończenie współpracy. Zdalne narzędzie pozwala na współpracę jednocześnie kilku osób, monitorowanie zmian oraz przesyłanie plików.

Aby stworzyć strategię marketingową i nawet ją zrealizować, przedsiębiorca nie musi zatrudniać do tego pracowników, nie musi nawet posiadać biura – wszystko w Cocreate odbywa się zdalnie.

Chcąc nie chcąc, użytkownik Cocreate zdobywa świadomość marketingową. System wychwytuje bowiem niezgodności i błędy i podpowiada, jak można je poprawić. Zresztą sama współpraca z marketingowcem oraz obszerna baza wiedzy budują świadomość marketingową użytkownika.

Współpraca stron w Cocreate jest bezpieczna – wszystko pieczętuje umowa, którą aplikacja generuje na podstawie tego, co wcześniej ustalono.

Więcej informacji na temat aplikacji znajduje się na stronie www.cocreate.pl.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry