Nowa wersja Eksportuj.pl

Opublikowano: 2 września 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Pod adresem www.eksportuj.pl uruchomiona została nowa wersja wortalu poświęconego działalności biznesowej przedsiębiorstw na rynkach międzynarodowych. Odświeżona została grafika serwisu, zmienił się również charakter publikowanych treści.

Dotychczasowe wiadomości gospodarcze z kraju oraz ze świata uległy rozszerzeniu, dodane zostały również nowe działy, m.in. dotyczące strategii rozwoju firm na poszczególnych rynkach oraz przedstawiające polskie i zagraniczne innowacje w biznesie. Pojawiły się ponadto nowe treści o charakterze poradnikowym oraz baza wiedzy związana z wykorzystaniem Internetu w działaniach promocyjnych za granicą.

Od początku funkcjonowania wortalu staramy się dostosować go do potrzeb i oczekiwań naszych użytkowników. Obecny wygląd, układ i zawartość merytoryczna serwisu to wynik głębszej analizy funkcjonalnej, ale też nowych pomysłów i sugestii od przedsiębiorców. Chcemy skupiać uwagę na rzeczach istotnych, ale też inspirować i wskazywać nowe kierunki w biznesie międzynarodowym, które naszym zdaniem są warte obserwacji i przemyślenia – mówi Agnieszka Podgorodecka, Marketing Manager Eksportuj.pl.

Myślą przewodnią wortalu zostało hasło „Biznes bez granic”, które związane jest z coraz większym otwarciem się firm na ekspansję globalną i coraz śmielszym wykorzystaniem przez nie w biznesie nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych.

Doradztwem przy projektowaniu nowej wersji serwisu Eksportuj.pl oraz jego wdrożeniem zajęła się firma Global Marketing Poland.

www.eksportuj.pl

Hanna LaskowskaNowa wersja Eksportuj.pl

Podziel się!

O autorze

hania