Nowa wersja Eksportuj.pl

Pod adresem www.eksportuj.pl uruchomiona została nowa wersja wortalu poświęconego działalności biznesowej przedsiębiorstw na rynkach międzynarodowych. Odświeżona została grafika serwisu, zmienił się również charakter publikowanych treści.

Dotychczasowe wiadomości gospodarcze z kraju oraz ze świata uległy rozszerzeniu, dodane zostały również nowe działy, m.in. dotyczące strategii rozwoju firm na poszczególnych rynkach oraz przedstawiające polskie i zagraniczne innowacje w biznesie. Pojawiły się ponadto nowe treści o charakterze poradnikowym oraz baza wiedzy związana z wykorzystaniem Internetu w działaniach promocyjnych za granicą.

Od początku funkcjonowania wortalu staramy się dostosować go do potrzeb i oczekiwań naszych użytkowników. Obecny wygląd, układ i zawartość merytoryczna serwisu to wynik głębszej analizy funkcjonalnej, ale też nowych pomysłów i sugestii od przedsiębiorców. Chcemy skupiać uwagę na rzeczach istotnych, ale też inspirować i wskazywać nowe kierunki w biznesie międzynarodowym, które naszym zdaniem są warte obserwacji i przemyślenia – mówi Agnieszka Podgorodecka, Marketing Manager Eksportuj.pl.

Myślą przewodnią wortalu zostało hasło „Biznes bez granic”, które związane jest z coraz większym otwarciem się firm na ekspansję globalną i coraz śmielszym wykorzystaniem przez nie w biznesie nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych.

Doradztwem przy projektowaniu nowej wersji serwisu Eksportuj.pl oraz jego wdrożeniem zajęła się firma Global Marketing Poland.

www.eksportuj.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top