Nowa zapowiedź „TRON: Legacy” [wideo]

Wiadomość w sam raz na wakacyjny, upalny weekend. Koncern Disney opublikował najnowszą zapowiedź filmu „TRON: Legacy”, która przebojem wdziera się w internetową świadomość.

Na e-biznes.pl nie pisujemy za często o filmach. Zdarzają się jednak wyjątki – jak ostatnio w związku z „The Social Network” opowiadającym o powstaniu Facebooka. Obok „TRON: Legacy” również nie mogliśmy przejść obojętnie. Dla wielu z nas będzie to bowiem powrót do niewinnego dzieciństwa, w którym zachwycaliśmy się pierwszą częścią filmu. Oryginalny „TRON” powstał w 1982 roku i był zapowiedzią fascynującego świata wirtualnej rzeczywistości. W grudniu bieżącego roku będziemy mieli okazję znów do niego powrócić.

Poniższy trailer pokazuje nie tylko efekty specjalne (które w pierwszym filmie były rewolucyjne) ale również zarys fabuły sequela, który skupi się na postaci Flynn’a (Jeff Bridges) i jego syna (Garrett Hedlund).

Czy „TRON: Legacy” spełni oczekiwania widzów z nostalgią oczekujących na jego premierę? Czy będzie jedynie współczesną superprodukcją dla mas? Przekonamy się pod koniec roku.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry