Nowa zapowiedź „TRON: Legacy” [wideo]

Opublikowano: 23 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wiadomość w sam raz na wakacyjny, upalny weekend. Koncern Disney opublikował najnowszą zapowiedź filmu „TRON: Legacy”, która przebojem wdziera się w internetową świadomość.

Na e-biznes.pl nie pisujemy za często o filmach. Zdarzają się jednak wyjątki – jak ostatnio w związku z „The Social Network” opowiadającym o powstaniu Facebooka. Obok „TRON: Legacy” również nie mogliśmy przejść obojętnie. Dla wielu z nas będzie to bowiem powrót do niewinnego dzieciństwa, w którym zachwycaliśmy się pierwszą częścią filmu. Oryginalny „TRON” powstał w 1982 roku i był zapowiedzią fascynującego świata wirtualnej rzeczywistości. W grudniu bieżącego roku będziemy mieli okazję znów do niego powrócić.

Poniższy trailer pokazuje nie tylko efekty specjalne (które w pierwszym filmie były rewolucyjne) ale również zarys fabuły sequela, który skupi się na postaci Flynn’a (Jeff Bridges) i jego syna (Garrett Hedlund).

Czy „TRON: Legacy” spełni oczekiwania widzów z nostalgią oczekujących na jego premierę? Czy będzie jedynie współczesną superprodukcją dla mas? Przekonamy się pod koniec roku.

Dawid ZarazińskiNowa zapowiedź „TRON: Legacy” [wideo]

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.