Nowe Dzieckowpodrozy.pl – magazyn aktywnych rodziców

Już jest – długo oczekiwany Magazyn Dzieckowpodrozy.pl dostępny na wielu platformach, dzięki czemu jest właśnie tam, gdzie są jego czytelnicy, czyli aktywni rodzice, dla których podróże z dziećmi to fascynująca przygoda odkrywania.

Magazynów o podróżach jest wiele, jednak Dzieckowpodrozy.pl jako pierwszy koncentruje się wyłącznie na potrzebach rodzin. To tu znajdziesz inspiracje na podróże małe i duże, ciekawe wywiady, porady, ciekawostki, zniżki, konkursy….

dzieckowpodrozy-logo-wakacje-z-dzieckiem-11

Dlaczego działamy mobilnie? Bo tak jest najskuteczniej – jesteśmy dostępni przez stronę internetową, na tabletach, smartfonach, łącząc przyzwyczajenie i komfort czytania tradycyjnego magazynu, z aktualnymi trendami i przyzwyczajeniami do używania urządzeń mobilnych prawie 24h/dobę. Tylko dzięki wyborze takiej formy dystrybucji możemy dotrzeć do ok. 40 000 rodzin już w pierwszej edycji, a żywotność magazynu jest znacznie dłuższa niż wersji papierowej. Pomimo, iż naszych głównym kanałem dystrybucji pozostanie Internet, nie rezygnujemy z wersji papierowej – już wkrótce Dzieckowpodrozy.pl będziesz mógł zakupić w swoim ulubionym sklepie z prasą.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry