Nowe Dzieckowpodrozy.pl – magazyn aktywnych rodziców

Opublikowano: 22 września 2014. Kategoria: Wpisy Promowane.

Już jest – długo oczekiwany Magazyn Dzieckowpodrozy.pl dostępny na wielu platformach, dzięki czemu jest właśnie tam, gdzie są jego czytelnicy, czyli aktywni rodzice, dla których podróże z dziećmi to fascynująca przygoda odkrywania.

Magazynów o podróżach jest wiele, jednak Dzieckowpodrozy.pl jako pierwszy koncentruje się wyłącznie na potrzebach rodzin. To tu znajdziesz inspiracje na podróże małe i duże, ciekawe wywiady, porady, ciekawostki, zniżki, konkursy….

dzieckowpodrozy-logo-wakacje-z-dzieckiem-11

Dlaczego działamy mobilnie? Bo tak jest najskuteczniej – jesteśmy dostępni przez stronę internetową, na tabletach, smartfonach, łącząc przyzwyczajenie i komfort czytania tradycyjnego magazynu, z aktualnymi trendami i przyzwyczajeniami do używania urządzeń mobilnych prawie 24h/dobę. Tylko dzięki wyborze takiej formy dystrybucji możemy dotrzeć do ok. 40 000 rodzin już w pierwszej edycji, a żywotność magazynu jest znacznie dłuższa niż wersji papierowej. Pomimo, iż naszych głównym kanałem dystrybucji pozostanie Internet, nie rezygnujemy z wersji papierowej – już wkrótce Dzieckowpodrozy.pl będziesz mógł zakupić w swoim ulubionym sklepie z prasą.

Wpisy PromowaneNowe Dzieckowpodrozy.pl – magazyn aktywnych rodziców

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.