Nowe odcinki serialu „Świat według Kiepskich”

ATM Grupa – największy niezależny producent programów telewizyjnych – rozpoczęła prace nad kolejną serią „Świata według Kiepskich”. W najnowszych odcinkach rodzina Kiepskich i ich przyjaciele tradycyjnie będą zaskakiwać widzów swoimi pomysłami. Już po raz kolejny fani przekonają się o nadzwyczajnej wyobraźni bohaterów, którzy – aby rozwiązać swoje problemy życiowe – gotowi są na bardzo wiele. Nowa seria, składająca się z 15 odcinków, zostanie wyemitowana na antenie telewizji Polsat jesienią 2009 roku.

Serial „Świat według Kiepskich” opowiada o przeciętnej polskiej rodzinie, mieszkającej w jednej z wrocławskich kamienic. Głowa rodziny, Ferdynand Kiepski, całymi dniami siedzi przed telewizorem i popija piwo. Obowiązki domowe są na głowie jego żony – Haliny, która jest pielęgniarką. Każdy odcinek pełen jest zabawnych sytuacji związanych z wymyślaniem różnych sposobów na zarobienie łatwych pieniędzy. Niestety, wspólne biznesy Kiepskiego i jego towarzyszy najczęściej kończą się niepowodzeniem.

„Historia rodziny Kiepskich emitowana jest już od 10 lat i nadal podoba się widzom. To dowód na to, że Polacy zdolni są do autoironii i potrafią śmiać się z siebie”  – mówi Anna Skowrońska, kierownik produkcji. W nowej serii widzowie będą mogli usłyszeć piosenki: „Małgośka” oraz „Cała sala śpiewa z nami” w brawurowym wykonaniu aktorów serialu, czy zobaczyć … Baracka Obamę.

W nowej serii wystąpią: Andrzej Grabowski w roli Ferdka, Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina Kiepska, Basia Mularczyk – Mariolka Kiepska, Ryszard Kotys – Paździoch, Dariusz Gnatowski – Boczek, Renata Pałys – Paździochowa oraz Bohdan Smoleń jako Listonosz. Dodatkowo gościnnie pojawią się: Joanna Kurowska, Krzysztof Dracz, Piotr Pręgowski, Krystyna Tkacz, Łukasz Płoszajski, Andrzej Gałła oraz Marta Chodorowska.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry