Nowe wrota Stolicy Tatr

W czerwcu 2008 roku Urząd Miasta Zakopane uruchomił nowy portal internetowy – www.zakopane.eu – skierowany głównie do mieszkańców podnóża Tatr, ale otwarty również na turystów i miłośników miasta.Jednym z głównych celów było wypełnienie wymogów ustawy o dostępie do informacji publicznej. W wytycznych przetargowych zwrócono również uwagę również na czytelność i intuicyjną nawigację dla użytkowników, na przyjemną grafikę i możliwość szybkiej aktualizacji.
Rozpatrywane oferty pokazały, że można oczekiwać znacznie więcej – łatwości i przyjemności użytkowania systemu, bez potrzeby angażowania informatyków i wielu godzin oczekiwania na zmiany na stronie. Wybrany system – VelaCMS, stworzony i wdrożony przez krakowską firmę ESC SA, pozwala dziś wszystkim zakopiańskim urzędnikom aktualizować stronę na bieżąco (jeśli tylko otrzymali takie uprawnienia) – równie łatwo jak pisać e-maila, czy prosty dokument w edytorze. Dzięki temu zarówno mieszkańcy Zakopanego, jak i firmy mają pewność, że wszystkie informacje, dane teleadresowe i formularze dostępne na stronie są aktualne i właściwe.

Nowa strona, dzięki odpowiednim zabezpieczeniom i modułom VelaCMS, spełnia wszystkie założenia ustawowe, będąc równocześnie wygodną intuicyjną dla użytkownika. Bez problemu można na niej odnaleźć szukany dokument (wszystkie wnioski są edytowalne), odpowiedni wydział, czy e-mail do konkretnej osoby.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry