Nowości na Biznes-Klasie

Grupy znajomych, Notatnik, Sondy, Pytania – to najnowsze opcje wprowadzone na portalu Biznes-Klasa.pl. Nowości rozbudowują portal i mają zachęcić do korzystania z niego kolejnych użytkowników.

Biznes-Klasa.pl to portal społecznościowy, który powstał po to, aby ułatwić osobom i firmom kontakty biznesowe. Jedną z najciekawszych wprowadzonych ostatnio możliwości jest grupowanie znajomych. Teraz każdy sam może tworzyć grupy znajomych. Osoby znajdujące się wśród kontaktów można łączyć według dowolnego klucza. Mogą to być np. znajomi z jednej firmy lub branży, mieszkające w jednym mieście lub wspólnie uczestniczące w jakimś wydarzeniu. Użytkownik Biznes-Klasy może utworzyć dowolną grupę. To proste – wystarczy wejść w zakładkę „Pokaż znajomych”, a tu znajduje się nowe narzędzie, które pozwala na łączenie ich w grupy.

Teraz każdy użytkownik może też korzystać z Notatnika – nowego narzędzia w swoim profilu, jeśli jakaś osoba lub firma prowadzi biznes w interesującej branży, można dodać ją do swojego „Notatnika”, dodając dowolny opis na jej temat. Tylko użytkownik wie o tym opisie i tylko on może go zmienić.

Kolejna nowość – teraz każdy użytkownik portalu może stworzyć własną „Sondę” na dowolny temat. Jeśli użytkownik ma jakąś interesującą go kwestię dotyczącą branży lub biznesu – to miejsce dla niego. Ale tematyka sond, które można zamieścić, jest praktycznie nieograniczona – każdy może zadać pytanie na niemal każdy interesujący go temat. Sonda może być widoczna dla wszystkich grup branżowych lub można ją zamieścić w dowolnej grupie.

Jednym z najnowszych narzędzi są też „Pytania” dostępne w „Grupach branżowych”. Każdy może zadać dowolną ilość pytań dotyczących branży – trafią one do wszystkich osób z grupy. Odpowiedzi będzie mógł zobaczyć każdy użytkownik należący do grupy. Jeśli użytkownik ma jakiś problem dotyczący biznesu, jeśli chce rozwinąć firmę – powinien skorzystać właśnie z tego narzędzia. W „Grupach branżowych” spotka wielu użytkowników, którzy podzielą się z nim swoim doświadczeniem.

Administracja portalu Biznes-Klasa informuje, że to nie koniec nowości i zapowiada dalszą rozbudowę portalu.

Biznes-Klasa.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry