Nowości w PromoCeny.pl – nowy wygląd, więcej funkcji i aplikacja mobilna

Opublikowano: 12 października 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

PromoCeny.pl – serwis prezentujący gazetki promocyjne sieci handlowych, odświeżył wygląd i został wzbogacony o nowe funkcjonalności.

Zmiany były konieczne, wygląd stron dzisiaj jest zupełnie inny niż kilka lat temu. Użytkownicy chcą uproszczeń, z wprowadzonych zmian będą z pewnością zadowoleni. Teraz łatwiej będzie im korzystać z naszego serwisu, będą mogli także dzielić się informacjami ze strony na popularnym dzisiaj Facebooku – mówi Anna Miś, Marketing Manager firmy Retail Info Polska Sp. z o.o., właściciela portalu PromoCeny.pl

Nowości w PromoCeny.pl – nowy wygląd, więcej funkcji i aplikacja mobilna 1

Poza wyglądem użytkownicy zauważą takie funkcje jak mapa zniżek i przewodnik. Portal PromoCeny.pl oferuje również możliwość skorzystania z listy zakupów, która jest tworzona podczas przeglądania produktów promocyjnych. W nowej wersji użytkownicy uzyskali możliwość wysłania takiej listy SMSem i e-mailem.

To nie koniec zmian – dodaje Anna Miś – Już niedługo udostępnimy aplikację dla użytkowników smartfonów. Aplikacja przechodzi właśnie ostatnie testy, początkowo będzie dostępna dla użytkowników Androida, docelowo także dla innych systemów.

Sylwester KozakNowości w PromoCeny.pl – nowy wygląd, więcej funkcji i aplikacja mobilna

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.