Nowy darmowy skaner od Kaspersky Lab

Kaspersky Lab poinformował o opublikowaniu nowej wersji swojego bezpłatnego skanera online, Kaspersky Online Scanner 7.0, który analizuje komputer w celu wykrycia szkodliwego oprogramowania.

Dzięki zastosowaniu technologii Java nowy skaner działa niezależnie od wykorzystywanej przeglądarki internetowej. Kaspersky Online Scanner 7.0 jest doskonałym narzędziem do przetestowania jakości ochrony gwarantowanej przez technologię Kaspersky Lab i jednocześnie do porównania jej z mechanizmami zastosowanymi w produktach konkurencji. Skaner działa bez potrzeby wyłączania ochrony oferowanej przez produkty innych firm. Do najważniejszych zalet skanera należą, między innymi, bardzo wysoki współczynnik wykrywania gwarantowany przez Kaspersky Lab oraz szczegółowe skanowanie, uaktualnienia antywirusowych baz danych publikowane co jedną godzinę, zaawansowana analiza heurystyczna pozwalająca na wykrywanie nieznanych szkodliwych programów oraz bardzo prosta instalacja sprowadzająca się do jednego kliknięcia myszą.

W celu dokonania instalacji i uruchomienia programu Kaspersky Online Scanner 7.0 należy otworzyć stronę http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html i kliknąć przycisk Kaspersky Online Scanner. Skaner online należy traktować wyłącznie jako rozwiązanie doraźne. Działanie takiego programu jest ograniczone do możliwości przeprowadzania skanowania na żądanie i z tego względu nie może on zastąpić w pełni funkcjonalnego rozwiązania bezpieczeństwa.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top