Nowy mBank do końca roku

Opublikowano: 28 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Na dzisiejszej konferencji prasowej organizowanej przez mBank przedstawione zostały podstawowe założenia nowej platformy.

mBank przedstawił projekt gruntownych zmian, które nazywa “rewolucyjnymi”. Przede wszystkim użytkownicy zobaczą nowy interfejs użytkownika – według zapewnień będzie dostosowany do współczesnych oczekiwań klientów i będzie wykorzystywać również rozmowy wideo do komunikacji między pracownikami banku a klientami.

Drugim ważnym modułem będzie możliwość zarządzania finansami osobistymi, gdzie będzie można zapoznać się ze strukturą swoich wydatków, przychodów z możliwością generowania raportów i wykresów.

Nowy mBank to również integracja z Facebookiem, dzięki której będzie możliwość otrzymywania między innymi spersonalizowanych ofert oraz pełna mobilność i wykorzystanie możliwości jakie oferują smartfony.

Dodatkowo dla klientów banku będą przygotowywane specjalne zniżki i oferty specjalne.

Platforma będzie zaprezentowana klientom pod koniec roku, więcej informacji o projekcie będzie można znaleźć na stronie nowymBank.pl.

Sylwester KozakNowy mBank do końca roku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.