Nowy serwis internetowy 4pi

Od 1 października 2002 r. 4pi sp. z o.o. zacznie posługiwać się nowym adresem internetowym: www.4pi.pl. Zmieni się także zawartość merytoryczna serwisu – oprócz informacji o firmie i prowadzonych działaniach pojawią się również najważniejsze informacje z krajowego i światowego rynku IT.

Nowa koncepcja serwisu 4pi jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku. Nowy adres jest prosty, łatwy i jednoznaczny do zidentyfikowania a zawartość merytoryczna spełnia główne oczekiwania klientów 4pi gwarantując dostęp do rzetelnych informacji z polskiego i międzynarodowego rynku IT.

„Zmiana adresu internetowego, to część działań mających na celu odświeżenie wizerunku 4pi. Ponad siedmioletnia obecność na polskim rynku konsultingowym zaowocowała zaufaniem naszych partnerów biznesowych oraz dała firmie stabilne miejsce na rynku IT” – mówi Katarzyna Gryciuk – Krzywda, Dyrektor Generalny 4pi Sp. z o.o. „Przez lata naszej obecności na rynku mogliśmy obserwować i analizować zmiany zachodzące na nim. Dlatego też postanowiliśmy, że wraz z nowym adresem internetowym zmieni się również koncepcja naszego serwisu WWW.”

Nowa domena 4pi.pl wpłynie korzystnie na relacje z klientami. Jest prostsza i bardziej intuicyjna. Niezależnie od języka, w którym wymawiana jest nazwa 4pi – adres zawsze pozostaje jednoznacznie identyfikowalny. Dotychczasowa domena fourpi.com.pl pozostaje aktywna, jednak po połączeniu się z nią nastąpi automatyczne przeniesienie pod adres 4pi.pl. Całkowite przejście na nową domenę 4pi.pl nastąpi 1 października 2002 r.

Projekt nowej strony WWW 4pi opracowała i zrealizowała firma Hot Multimedia (http://www.hot.com.pl), która współpracowała wcześniej przy tworzeniu witryn internetowych oraz prezentacji multimedialnych m.in. dla takich firm i organizacji jak Unilever Poland, Mennica Państwowa, Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości czy Telefonica Sp. z o.o.

http://www.4pi.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top